PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Restauracja Wook otwiera się w centrum Poznania

Autor: dlahandlu.pl/pr 19 maja 2011 11:36

Jest to jednocześnie największy lokal tej sieci w Polsce. W poznańskim WOOKu przy stolikach ustawionych na kilku poziomach może zasiąść nawet 240 osób. Restauracja znajduje się w sercu miasta, przy ul. Fredry 12. Otwarcie nastąpi 21 maja.

Łączna powierzchnia restauracji wraz z zapleczem kuchennym to blisko 1200 mkw.

- Jesteśmy przekonani, że WOOK może powtórzyć sukces należącej do nas sieci Sphinx i zyskać podobną popularność, dlatego w nadchodzących miesiącach zamierzamy otworzyć na terenie kraju kolejne restauracje tej marki - mówi Mariola Krawiec-Rzeszotek, prezes Sfinks Polska.

WOOK to jedyna sieć restauracyjna w Polsce, specjalizująca się w daniach kuchni azjatyckiej. Sieć, łącznie z najnowszą restauracją, liczy osiem lokali, znajdujących się w Poznaniu, Warszawie, Łodzi i Gdańsku, a także na Dolnym Śląsku - we Wrocławiu, Legnicy i Kłodzku.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • Majkel 2011-05-20 09:13:40

    słyszałem, że na fredry WOOK bedzie parking na ok 20 samochodów, rewelacja !!!

  • andy 2011-05-19 23:20:33

    Bez przesady a okoliczny Sfinks czy MacD tam juz wogóle nie da sie zaparkować a i o stolik niełatwo przy tym poziomie cen sukces gwarantowany

  • zibi_scj55 2011-05-19 17:05:24

    W tej lokalizacji Poznania, gdyby nawet rozdawano jedzenie za pół darmo, zawsze będzie za mało klientów by utrzymać takiego giganta powierzchniowego. Wystarczy prześledzić historię restauratorów tego lokalu. Zenek Laskowik nie pomógł w kolejnej odsłonie tego lokalu.Od kiedy konsument Polak kupił sobie autko za 3.000, musi wszędzie nim dojechać dojechać, a na ul. Fredry i w okolicy nie zaparkuje sie rowera.No cóż, życzyć należy szczęścia panu Morawskiemu, ale jakoś cienko to widzę.

ZOBACZ WSZYSTKIE (3)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7994

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane