Retail Parki Sallera powstaną w Bytomiu, Nowej Soli i Lęborku

Property News 5 lipca 2012 16:04

Jak dowiedział się portal propertynews.pl od Jacka Zagrabskiego, pełnomocnika zarządu w firmie Euroinvest Saller, trzy realizowane przez firmę projekty w Bytomiu, Nowej Soli i Lęborku powstaną na przełomie 2013 i 2014 roku.

- Wszystkie trzy projekty są realizowane i zostaną oddane równolegle między III kwartałem 2013 a I kwartałem 2014 roku - poinformował w rozmowie z Propertynews.pl Jacek Zagrabski. Do rozpoczęcia budowy niezbędne są już tylko niektóre dokumenty.

Retail Park Bytom oczekuje na pozwolenie na budowę. Obiekt jest skomercjalizowany w około 50 proc. Według wcześniejszych planów jego powierzchnia najmu to 5 tys. mkw.

Centrum handlowe w Lęborku oczekuje na wydanie warunków zabudowy. W jego przypadku powierzchnię najmu skomercjalizowano już w 90 proc.

Projekt Retail Parku w Nowej Soli również jest już gotowy. Poziom komercjalizacji to 50 proc.

To jednak nie koniec nowych inwestycji, jakie prowadzi Saller w Polsce. Ciągle trwają prace nad obiektem w Głogowie. Pierwsze plany, które powstały kilka lat temu mówiły o realizacji kompleksu złożonego z dwóch hipermarketów i kilku mniejszych sklepów. Jego powierzchnia handlowa miała wynosić 50 tys. mkw. Obecnie jednak zmieniono koncepcję i trwają prace nad nowym projektem. Na razie nie możemy ujawnić żadnych szczegółow tej inwestycji - powiedział Zagrabski. 

Spółka przygotowuje także kolejne projekty. Jak już informowaliśmy na łamach naszego portalu Saller prowadzi rozmowy dotyczące zakupu dwóch galerii handlowych. Do finalizacji transakcji może dojśc w II połowie tego roku. Trwają także poszukiwania nowych terenów pod inwestycje - większych z przeznaczeniem pod parki handlowe, jak również i mniejszych - na których mogą powstać dyskonty.

 

Więcej na propertynews.pl 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,99

  • Śr

    3,60

  • Min

    0,00

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9801

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane