RetPro rozpoczęło realizację II fazy galerii NDM

Autor: www.dlahandlu.pl 29 listopada 2012 12:37

W Nowym Dworze Mazowieckim, przy ul. Wojska Polskiego 20 powstaje II faza Galerii NDM. Powierzchnia I fazy, która funkcjonuje od lutego br to 2 000 metrów. Wśród najemców są m.in.: Marcpol i Meble BODZIO.

Natomiast, II faza będzie miała powierzchnię 4 000 metrów, i będzie się składała z 7 lokali o powierzchni od 200 do 1 800 metrów. Cały kompleks zajmie powierzchnię 2 ha. Galeria NDM jest zlokalizowana przy skrzyżowaniu trasy krajowej nr 630 i wiadukcie prowadzącym do centrum miasta.

 

- Właśnie podpisaliśmy pierwszą umowę najmu, z firmą Deichmann, kolejne 3 kluczowe umowy podpiszemy w ciągu 2-3 tygodni - mówi Wojciech Drozd, właściciel RetPro, firmy realizującej projekt. Wśród nich będą duży operator DIY, operator elektroniczny, oraz operator odzieżowy. Firmy te zajmą łącznie ponad 85% powierzchni do wynajęcia. II fazę planujemy oddać w użytkowanie w maju 2013 roku.

 

RetPro zajmuje sie kompleksową realizacją inwestycji komercyjnymi (począwszy od projektowania, poprzez komercjalizację, budowę, zarządzanie), oraz rewitalizacją nieruchomości komercyjnych o charakterze handlowym, usługowym biurowym i mieszkalnym.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    19,20

  • Śr

    9,28

  • Min

    0,00

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9988

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane