PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

River Island planuje dalszy rozwój w Polsce

Autor: www.dlahandlu.pl 16 kwietnia 2014 13:36

- W związku z upublicznioną w ostatnim czasie decyzją Grupy EM&F o intencji zakończenia działalności w segmencie dystrybucji detalicznej odzieży i obuwia w modelu franczyzowym - chcemy podkreślić, że decyzja naszego partnera w żaden sposób nie wpłynie na dalsze plany rozwoju River Island na rynku polskim i rosyjskim - powiedziała Zuzanna Dąbrowska, CEO River Island Fashion Sp. z o.o.

Marka River Island dotychczas rozwijała sieć sklepów w Polsce i Rosji w ramach współpracy pomiędzy River Island Clothing Co Limited a Empik Media & Fashion SA. Aktualnie sieć sklepów marki River Island w Polsce i Rosji wynosi łącznie 20 sklepów (odpowiednio - w Polsce - 11 sklepów; w Rosji - 9 sklepów). 

- Należy podkreślić, że River Island kontynuuje rozwój w Polsce i w Rosji. W 2013 r. zostały otwarte dwa nowe sklepy marki River Island w Polsce - w centrach handlowych: Złote Tarasy i Riviera Gdynia. Na początku 2014 r. zostały dodatkowo przeprowadzone remonty dwóch warszawskich sklepów marki - w centrach handlowych Arkadia i Galeria Mokotów, celem dostosowania do nowego formatu handlowego marki - napisano w komunikacie prasowym.

W 2014 r. planowane jest otwarcie kolejnych sklepów w Polsce - napisano w komunikacie.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    3,59

  • Śr

    2,70

  • Min

    2,18

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7631

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 706264

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane