PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

Robert Gietko Leasing Directorem w spółce Helical Poland

dlahandlu.pl 14 października 2013 10:24

Robert Gietko został awansowany na stanowisko Leasing Directora w spółce Helical Poland, specjalizującej się w budowie powierzchni handlowych.

Robert Gietko z branżą nieruchomości związany jest od przeszło trzynastu lat i był zaangażowany w pracę nad kilkudziesięcioma projektami komercyjnymi w Polsce typu: centra handlowe (CH Reduta, CH Targówek, CH Plejada-Bytom, CH Plejada-Sosnowiec, Galeria Malta, Galeria Katowicka, etc.), parki handlowe (Futura Park Wrocław i Kraków, PH Młyn, etc.), centra outlet (wszystkie centra Factory i Fashion House), domy handlowe (DH Renoma/Wrocław, DH Katarzyna/Kielce, etc.). Od początku 2012 r. pracował w Helical Poland jako leasing manager, odpowiadający za wynajem powierzchni w dwóch projektach, realizowanych przez spółkę, czyli w CH Europa Centralna w Gliwicach, które jest jednym z największych obiektów handlowych w Polsce oraz w CH Młyn we Wrocławiu.
Wcześniej Robert Gietko pełnił funkcje Leasing & Asset Managera w spółce Astaris Property Solutions oraz AIB PPM/Polonia Property Funds, Projects Promotion Directora w spółce Centrum Development & Investments oraz Marketing i PR Managera w spółkach Neinver Polska i Steen & Strom Polska/FORAS Management Polska. 
Podobał się artykuł? Podziel się!

 • 10.

  JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  1,80

 • Śr

  1,30

 • Min

  1,06

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8147

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane