Robert Krzak, wiceprezes Forum Polskiego Handlu, o inicjatywie wolnych niedziel w handlu

Autor: www.dlahandlu.pl 20 października 2016 14:40

Robert Krzak, wiceprezes Forum Polskiego Handlu, o inicjatywie wolnych niedziel w handlu Robert Krzak, wiceprezes zarządu Grupy Handlowej PL Plus i członek rad nadzorczych Grupy Piotr i Paweł

Jesteśmy jednym z niewielu krajów Europy, gdzie handel jest dozwolony we wszystkie dni. W krajach starej Europy jest to znacznie bardziej uregulowane. Jako Forum Polskiego Handlu jesteśmy otwarci na dyskusję na ten temat. Nie chcemy jedynie, aby z dnia na dzień zamknięto wszystkie sklepy w niedziele. Możemy wzorować się na Niemczech, gdzie testuje się otwarcia sklepów w pojedyncze niedziele. Diametralna, natychmiastowa zmiana wprowadzi duże zamieszanie na rynku – mówi Robert Krzak, wiceprezes Forum Polskiego Handlu.

 

Forum Polskiego Handlu powstało w Warszawie 25 listopada 2015 r. Jest organizacją autonomiczną, niezależną w swej działalności statutowej od organów administracji rządowej, jednostek samorządu terytorialnego i innych organizacji.

Celem statutowym Forum jest ochrona praw i reprezentowanie interesów jego członków wobec organów administracji państwowej i jednostek samorządu terytorialnego oraz innych organizacji, a także budowanie pozytywnego wizerunku polskich sieci w oczach klientów, pracowników oraz władz samorządowych i państwowych.

Członkami Forum są następujące sieci handlowe: Agata Meble, Arhelan, MarcPol, Mediaexpert, Grupa Polskie Składy Budowlane, Piotr i Paweł, POLOmarket, Piotuś Pan, Stokrotka, Topaz, Przedsiębiorstwo Handlowe A-T, ProBaby Polskie Sklepy Dziecięce, TXM Spółka Akcyjna.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • pogo 2016-10-28 11:32:13

  Ja nie tylko, ale zwracam na to uwagę. Jak jest gdzie to samo i podobnej jakości w polskiej wersji to biorę.

 • sybi 2016-10-25 17:49:43

  Nie wiem, ale tez kibicuję naszym i jak robie zakupy to tylko w polskich sklepach.

 • Sektor 2016-10-24 16:50:13

  Głupota, tak samo jak z płaceniem za powierzchnie. Po co oni ciągle komplikują... Wtedy nasze polskie sklepy by ucierpiały, szczególnie takie media expert które jest nasza wizytówką i jedyna konkurencja dla zagraniczniaków. Teraz chcą udu*** polską gospodarkę.

ZOBACZ WSZYSTKIE (3)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  4,89

 • Śr

  3,25

 • Min

  0,00

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9961

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane