PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Robert Makłowicz zastąpi Henia i Krysię w reklamach Tesco

Autor: www.dlahandlu.pl 30 kwietnia 2014 09:52

W reklamach Tesco animowanych Henia i Krysię zastępuje kucharz Robert Makłowicz. Startująca właśnie kampania promuje świeże artykuły żywnościowe oraz "gwarancję 100 proc. satysfakcji".

Nowa kampania będzie koncentrować się na świeżych produktach i emocjach związanych z dzieleniem się przygotowanymi potrawami z rodziną i przyjaciółmi. Zmianie ulegnie również sposób prezentacji cotygodniowej oferty promocyjnej sieci. Reklamy telewizyjne również będą wspierały obietnicę jakości i świeżości.

W nowej kampanii telewizyjnej do skosztowania świeżej oferty Tesco zachęcać będzie Robert Makłowicz, który od dwóch lat wspiera produkty marki Tesco uczestnicząc również w ich rozwoju. Znany podróżnik i krytyk kulinarny będzie teraz stale obecny w wizerunkowych spotach marki. Ekspertów Tesco - Henia i Krysię wciąż będzie można spotkać na Facebooku.

- Rok temu obniżyliśmy ceny kilku tysięcy produktów w kampanii „Ciach!". Teraz, w najnowszej kampanii stawiamy na nasz główny atut - świeżość produktów - mówi Anna Matlak, dyrektor marketingu Tesco Polska. - Jesteśmy pewni jakości naszych produktów i chcemy, aby nasi klienci również darzyli je zaufaniem. Dlatego objęliśmy nasze produkty Gwarancją 100% Satysfakcji. Co oznacza, że jeśli produkt Tesco nie spełni wszystkich oczekiwań klienta, będzie mógł go oddać do sklepu otrzymując pełen zwrot gotówki - dodaje.

Zmiany zobaczymy nie tylko w reklamach telewizyjnych, ale również w ulotkach promocyjnych i samych sklepach. Nowością będą również zupełnie nowe wizualizacje na naczepach ciężarówek dostarczających produkty do sklepów firmy. Już teraz ponad 70 samochodów rozwożących produkty po całej Polsce ma nowe przyczepy, nawiązujące do obietnicy świeżości i wysokiej jakości produktów sprzedawanych w Tesco. Do końca maja będzie ich ponad 100.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7880

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane