PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

Robert Paździor: Bać-Pol zostaje dostawcą LD Holding

Autor: www.dlahandlu.pl 13 sierpnia 2012 14:20

Robert Paździor: Bać-Pol zostaje dostawcą LD Holding

8 sierpnia Grupa Bać-Pol podpisała umowę o współpracy z LD Holding. Dzięki niej, firma została strategicznym dostawcą towarów do sieci handlowych eLDe, Livio i Sieć 34.

Prezes LD Holding Robert Paździor przyznaje, że poszukiwania dystrybutora, który stałby się alternatywą dla wiodącego dotychczas dostawcy spółki, którym była spółka zależna Bomi - Rabat Service, trwały od miesiąca. - Przeprowadziłem spotkania ze wszystkimi największymi dystrybutorami, aby znaleźć dla nas optymalne rozwiązanie. Przy ponad 1300 sklepach odpowiednie zaplecze jest sprawą niezwykle ważną - podkreśla Paździor. Wskazuje, że kłopoty Rabatu budziły spore zaniepokojenie wśród franczyzobiorców.
Zwraca też uwagę, że wyniki LD Holding po I półroczu potwierdzają dobrą sytuację finansową spółki. - Nie chcieliśmy dopuścić do tego, aby kłopoty Rabatu Service spowolniły nasz wzrost - zaznacza Robert Paździor. Nowym wiodącym dostawcą do sklepów został Bać-Pol, ponieważ jest on zdolny zagwarantować dostawy do wszystkich sklepów sieci, oferuje szeroki asortyment i akceptuje strategię rynkową LD Holding.

Wybór firmy Bać-Pol nie zmienia strategii związanej z dywersyfikacją dostawców, jaką LD stosuje od wielu lat.- W dalszym ciągu będziemy kontynuować współpracę z pozostałymi dystrybutorami, których cenimy za wkład, jaki wnoszą w rozwój sieci. Każdy jednak franczyzodawca musi posiadać głównego dostawcę do sklepów. Do tej pory był nim Rabat Service. Obecna sytuacja zmusiła LD Holding do poszukiwań i wyboru nowego Partnera. Liczę, że nasza rekomendacja spotka się z akceptacją. Mam też nadzieję, że Grupa Bać-Pol udowodni słuszność tego wyboru a efektem będzie wzrost rentowności sklepów, LD Holding S.A oraz Bać-Pol S.A - komentuje Robert Paździor.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • Zorientowany 2012-08-29 14:56:27

  Z tego co słyszałem dziś to Bać Pol kupił elde wraz z sieciami Livio i Sieć 34. Czy kktoś wie coś więcej na ten temat?

 • gość 2012-08-22 16:02:45

  o już poprawione

  jednak nie Leszek

 • gość 2012-08-17 16:53:32

  to wkońcu Leszek czy Robert

ZOBACZ WSZYSTKIE (4)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7781

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane