Rodzice z dziećmi w centrum handlowym - jakie udogodnienia powinien posiadać obiekt?

Autor: pr 26 czerwca 2014 11:32

Aby dane centrum handlowe stało się popularne wśród rodziców z dziećmi, komunikacja w obiekcie musi być zaplanowana w taki sposób, żeby możliwy był szybki i łatwy dojazd z wózkiem w każde miejsce. Powinna obejmować rozległe alejki, a jako uzupełnienie schodów – podjazdy dla niepełnosprawnych, pojemne i szybkie windy lub ruchome taśmy. - Udogodnieniem dla rodziców są również wózeczki-samochodziki, dzięki którym dzieci nie nudzą się na zakupach - mówi Dagmara Pozowska, menadżer Centrum Handlowego Wola Park.

Aby maksymalnie ułatwić zakupy z małym dzieckiem warto zgromadzić pod jednym dachem sklepy z kompleksową ofertą dla najmłodszych, w których można kupić wszystko od A do Z: artykuły papiernicze, książki, obuwie, odzież, zabawki. 

Nie można również zapomnieć o łatwo dostępnym pokoju, w którym rodzic będzie mógł przewinąć i nakarmić dziecko.

- Centrum handlowe to nie tylko zakupy, ale także miejsce spotkań i rozrywki, w którym można spędzić miło czas z dzieckiem. W tym celu powinny się w nim znaleźć strefy relaksu z wygodnymi siedzeniami, a także place zabaw zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz obiektu. Aby zakupy przebiegały sprawniej, wielu rodziców docenia możliwość pozostawienia swoich pociech pod opieką wykwalifikowanych opiekunów, którzy zapewnią im zabawę. Ważne, aby centrum dawało opcje wspólnego spędzania czasu, takie jak np. kino, zajęcia sportowe, a także wydarzenia specjalne łączące zabawę z nauką - mówi Dagmara Pozowska.

Jeżeli chodzi o restauracje, z punktu widzenia rodzin z dziećmi ważne jest, aby oferta gastronomiczna galerii była na tyle różnorodna, aby można w niej było znaleźć także coś dla maluchów, na przykład popularne drugie dania i zupy, takie jak pomidorowa czy rosół oraz lekkostrawne potrawy z warzyw. Dużym udogodnieniem są foteliki dla dzieci dostępne w strefie restauracyjnej.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    9,99

  • Śr

    6,44

  • Min

    4,99

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8799

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane