ROHLIG SUUS Logistics z obsługą e-commerce dla marek Media Markt i Saturn

Autor: dlahandlu.pl 2 listopada 2016 09:37


ROHLIG SUUS Logistics realizuje dla holdingu Media-Saturn kompleksową obsługę dostaw towarów zakupionych przez Internet oraz towarów nabytych w sklepach stacjonarnych, dostarczanych pod adres kupującego.

Operator realizuje dostawy do klientów indywidualnych, towarów wysyłanych z magazynu centralnego, zlokalizowanego w okolicach Warszawy. Obejmują one przesyłki niespaletyzowane, wykraczające poza możliwości obsługi firm kurierskich (ponad 30 kg, ponad 0,15 m3), które dodatkowo charakteryzują się znaczną wrażliwością na uszkodzenia.
Zakres współpracy dotyczy również pakietu usług dodatkowych, takich jak: wniesienie i rozpakowanie zakupionego towaru, utylizacja zużytego sprzętu czy płatność za pobraniem.

Operator realizuje usługę awizacji, dzięki której zamawiający otrzymuje mailowo i telefonicznie powiadomienie o nadchodzącej przesyłce w momencie załadowania jej na samochód dystrybucyjny, a także zapewnia możliwość uzgodnienia z kierowcą dogodnej godziny odbioru towaru przed jego dostarczeniem. Firma wysyła również do klientów smsowe komunikaty dotyczące dostawy. Pierwszą wiadomość klient otrzymuje w momencie przygotowania towaru do wysyłki, a kolejną przed jego planowanym doręczeniem.

W niedalekiej przyszłości, operator obsłuży również dostawy w modelu biznesowym, który zoptymalizuje stany magazynowe holdingu, poprzez nadanie znacznie szerszego asortymentu towaru z magazynu centralnego firmy, bezpośrednio do odbiorcy w kanale e-commerce.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8535

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 688414

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane