PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Roleski: Liczymy, że podatek od sieci wypromuje polski handel i umożliwi rozwój klasy średniej

www.portalspozywczy.pl 19 stycznia 2016 12:19

Czy wprowadzenie podatku od sklepów wielkopowierzchniowych wpłynie na strategię i politykę cenową firmy Roleski? - Jak na razie temat ten jest wciąż mocno rozwojowy i brak jest jakichkolwiek konkretnych rozwiązań czy też propozycji, zatem cierpliwie czekamy. Mamy jedynie nadzieję, że podatek zostanie wprowadzony w taki sposób, aby promować polski handel i polskich przedsiębiorców oraz umożliwić rozwój klasy średniej - mówi serwisowi www.portalspozywczy.pl Jakub Kołodziej, członek zespołu zarządzającego firmy Roleski.

Jakie Roleski ma oczekiwania wobec nowej władzy w kontekście wprowadzania ułatwień dla rozwoju polskich przedsiębiorstw?

- Do tej pory często powtarzaliśmy, że od rządzących oczekujemy jedynie tego, aby nie utrudniali nam życia i samo to było już sukcesem, np. poprzez ograniczenie biurokracji. Ekipa, która jest obecnie u władzy wydaje się skupiać głównie na wypracowaniu rozwiązań korzystnych przede wszystkim dla Polski, a co za tym idzie poniekąd automatycznie dla polskich przedsiębiorców. Liczymy na to, że po wprowadzeniu podatku od sklepów wielkopowierzchniowych rządzący naszym krajem pójdą o krok dalej i w końcu w ten czy inny sposób docenią przedsiębiorców stuprocentowo polskich. Możliwości takich działań jest wiele a jeśli nie teraz, to kiedy? - dodaje Jakub Kołodziej.

Więcej na portalspozywczy.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7763

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane