Rolnik z reklamy Lidla: Przekazałem 100 tys. na leczenie Pani Oksany

Autor: money.pl/epoznan.pl 16 lutego 2018 19:12

Rolnik z reklamy Lidla: Przekazałem 100 tys. na leczenie Pani Oksany

- W związku z chorobą Pani Oksany Kharchenko, mając na względzie trudną sytuację losową Jej oraz Jej rodziny, przekazałem kwotę 100 tysięcy złotych na pokrycie kosztów leczenia i rehabilitacji Pani Oksany - zapewnia Jędrzej Cichowlas. - Pragnę podkreślić, że od zawsze działania mojej firmy uwzględniają dbałość o dobro wszystkich jej pracowników i poszanowanie przepisów prawa - dodaje rolnik w oświadczeniu przesłanym do money.pl

Konsul honorowy Ukrainy, który zajmuje się sprawą poszkodowanej Ukrainki stwierdził w rozmowie z gazeta.pl, że Lidl nie powinien zrywać współpracy z biznesmenem, który nie pomógł Oksanie. - Chciałbym, żeby były szef pani Oksany zrozumiał swoje błędy i ciężką pracą, odnosząc sukcesy biznesowe, zarobił na godziwe zadośćuczynienie - mówi Witold Horowski, konsul honorowy Ukrainy.

Jednocześnie pozew względem Jędrzeja Cichowlasa zapowiedział pełnomocnik kobiety - Patryk Graczyk. Jak tłumaczy w rozmowie z reporterem TOK FM, ustalenie istnienia stosunku pracy będzie miało znaczenie m.in. w kontekście "dalszych roszczeń pracowniczych pani Oksany względem pracodawcy".

W tym samym czasie wojewoda polecił komendantowi wojewódzkiemu wielkopolskiej policji osobisty nadzór nad śledztwem w tej sprawie.

Więcej o sprawie czytaj tutaj.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • Państwo teoretyczne ! 2018-03-05 10:20:02

    W obszarze gruntów mamy jeden wielki burdel, brak spójności między Miejskim czy Powiatowym Ośrodkiem Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej ,Administracja Rządowa nie ogrania iż powinien powstać Centralny Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej gdzie wszystkie wnioski i zmiany byłyby skanowane i weryfikowane co do ich prawidłowości prowadzenia ewidencji gruntów, na chwile obecną mamy bajzel większy jak po II wojnie światowej, Główny Geodeta Kraju posiadając system orzecznictwa ręce umywa nie che zajmować merytorycznie stanowiska przy skumulowanych przez lata przestępstwach na mapach zasadniczych które stały się operatem.

  • .... 2018-02-26 08:04:55

    Oczywiście nie popieram Rolnika ale wiem jakie są realia ten Naród też nie jest bez winny nie wytłumaczysz mu że potrzebujesz jego dane do ubezpieczenia do umowy prace itd. wysyłasz na Ukrainę 30 Pitów z czego 28 wraca bo fałszywe dane. Często gęsto sami proszą o 1 zł więcej na godzinę bo on nie chce ubezpieczenia umowy. I co w dobie telefonów smart fonów internetu sama po pomoc nie mogła zadzwonić? a teraz potrafiła obrońce pełnomocnika znaleźć?

  • wkurzony 2018-02-19 20:59:29

    Szkoda, ze Polacy nie mogą liczyć na taką chojność. W Polsce wszystko jest teraz dla Ukraińców niestety.

ZOBACZ WSZYSTKIE (8)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8682

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane