Rossmann dołącza do grona najemców galerii Dekada Nysa

Autor: dlahandlu.pl 20 marca 2017 09:28

Rossmann dołącza do grona najemców galerii Dekada Nysa, w której zajmie lokal o powierzchni 480 mkw. Dekada SA, inwestor i deweloper Dekady Nysa, zapowiada otwarcie obiektu na ostatni kwartał 2018 roku.

- To już 10. Dekada, w której znajdzie się Rossmann. Proces komercjalizacji rozpoczęliśmy niedawno, a już teraz w gronie najemców obiektu znajdują się m.in. CCC, YES, lodziarnio-kawiarnia Grycan, znana sieć sklepów sportowych oraz Rossmann - mówi Wojciech Nowakowski, dyrektor ds. Rozwoju i Komercjalizacji, Dekada SA.
Galeria Dekada w Nysie będzie dwupoziomowym budynkiem o powierzchni liczącej przeszło 20  tys. mkw. GLA, na której zlokalizowanych zostanie ponad 90 sklepów, restauracje i kawiarnie oraz strefa rozrywki z czteroekranowym multipleksem kinowym. W galerii powstanie podziemny parking na ponad 440 miejsc. Obiekt usytuowany będzie w centrum Nysy, pomiędzy rynkiem a dworcami PKS i PKP, tuż przy głównej arterii miasta. Otwarcie Dekady Nysa, której inwestorem i deweloperem jest Dekada SA, nastąpi w ostatnim kwartale 2018 roku.
Koncepcję architektoniczną inwestycji przygotowała Pracownia Air Projekt z Warszawy.
Za proces komercjalizacji obiektu odpowiada BOIG Property Consulting.

Dziesięć obiektów sieci pod wspólną nazwą Dekada działa już w Brodnicy, Grójcu, Krakowie, Myślenicach, Nowym Targu, Olsztynie, Sieradzu, Skierniewicach, Żyrardowie i Malborku. Otwarcie kolejnego, w Ciechanowie, nastąpi 31 marca. Planowane są także inwestycje w Nysie oraz, we współpracy z PKP, centra handlowo-komunikacyjne w Koninie i Mińsku Mazowieckim. Docelowo sieć ma liczyć co najmniej 20 obiektów w całej Polsce.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    27,40

  • Śr

    18,16

  • Min

    12,99

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8511

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane