Rossmann, Gorąco Polecam i McDonald's wśród najemców Galerii Rondo Wiatraczna

Autor: dlahandlu.pl 8 czerwca 2017 12:04

Galeria Rondo Wiatraczna, powstająca u zbiegu głównych arterii komunikacyjnych na Pradze Południe, to 11 tys. m kw. powierzchni handlowo-usługowej rozmieszczonej na dwóch kondygnacjach naziemnych. Ponad 90 proc. powierzchni jest już w rękach najemców a proces komercjalizacji obiektu dobiega końca. Do grona najemców dołączyła kwiaciarnia Abelle, która na parterze przy jednym z głównych wejść od strony ulicy Grochowskiej.

Otwarcie Galerii Rondo Wiatraczna planowane jest na I kwartał 2018 roku. Projekt powstaje w  jednym z najbardziej rozpoznawalnych miejsc na handlowej mapie stolicy, na terenie znanego wszystkim Warszawiakom Universamu Grochów, przy zbiegu ulicy Wiatracznej, Alei Stanów Zjednoczonych i Alei Waszyngtona.

– Naszym celem jest, aby obiekt zapewniał komplementarne usługi i dostarczał odwiedzającym pełną ofertę handlową. Na ten moment część handlowo–usługowa jest w ponad 90 proc. skomercjalizowana. Do wynajęcia pozostało kilka ostatnich lokali usługowych. Prowadzimy także komercjalizację powierzchni z przeznaczeniem na stoiska handlowe w części wspólnej Centrum. Tego typu stoiska będą obsługiwały m.in. „Caroline – sztuczna biżuteria”, „Damas Food”, „Power Up – Odżywki dla Sportowców”, „Panda Handroll”, „Wyjątkowy Prezent” oraz „Bolt – E-papierosy i Militaria” – mówi Elżbieta Kowalczyk, Dyrektor ds. najmu w firmie Dantex.

Wśród dotychczasowych najemców w Galerii Rondo Wiatraczna znaleźli się m.in.: City Fit, Gorąco Polecam, McDonald’s, Dunkin’ Donuts, Olimp, Rossmann, Telakces.com / Virgin Mobile, Inmedio, Excellent Office, Cukiernia Sowa, Grycan, Świat Książki, Millennium Bank.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9386

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane