Rossmann inwestuje w rozwiązania informatyczne. Poszukuje programistów i analityków

Autor: www.dlahandlu.pl 5 października 2015 11:44

Firma Rossmann planuje powiększyć swój zespół w otwartym 3 września Centrum Technologicznym na Teofilowie. Sieć poszukuje programistów z doświadczeniem, ale także studentów chcących zdobywać doświadczenie poprzez łączenie pracy z nauką na uczelni.

 – Znajdą u nas pracę administratorzy: sieciowcy, bazodanowcy, specjaliści od wydajności i architektury systemowej, a także programiści, analitycy i testerzy – wylicza Marek Kłos, szef Centrum Technologicznego Rossmanna. – Chcemy zwiększyć zatrudnienie o kilkudziesięciu nowych pracowników. Nastawiamy się na długofalową współpracę. Zatrudnione osoby będą miały realny wpływ na przebieg poszczególnych projektów i realizacji ich od początku do końca.

Studentom Rossmann gwarantuje elastyczny czas pracy. – Będą mieli możliwość zatrudnienia np. na 3/4 etatu tak, aby naukę łączyć z pracą w Centrum Technologicznym – mówi Jacek Słoński, kierownik Działu Rekrutacji i Szkoleń.

Przeczytaj także:

Obecnie w Centrum Technologicznym Rossmanna pracuje grupa 130 profesjonalistów, których zadaniem jest tworzenie całościowych rozwiązań informatycznych dla biznesu. Chodzi o: rozbudowane aplikacje mobilne na smartfony, systemy ułatwiające zakupy klientom np. kasy mobilne, drogerię internetową w formacie 3D, firmowe strony internetowe czy systemy programów lojalnościowych takich jak Rossnę.

Aplikacje można składać poprzez stronę internetową www.rossmann.pl wybierając zakładkę "Kariera".

Sieć posiada w Polsce ponad 1000 drogerii.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    9,99

  • Śr

    6,94

  • Min

    3,35

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9476

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane