PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Rossmann ma innowacyjny pomysł na rozwój działu IT

Autor: www.dlahandlu.pl 23 sierpnia 2012 10:20

Rossmann ma już blisko 650 drogerii w całej Polsce, a każdego roku otwiera kolejne 100. Wraz z dynamicznym rozwojem firmy konieczny jest równie dynamiczny rozwój systemów informatycznych. Firma systematycznie zatem wprowadza nowe rozwiązania i poszerza struktury działu IT. Aby przyciągnąć do siebie młodych specjalistów, Rossmann przygotował projekt „Zaprogramuj się", skierowany do osób, które programowanie do tej pory traktowały jako hobby lub okazjonalne źródło dochodu.

Uczestnicy projektu otrzymali na starcie bezpłatnie szkolenie z programowania ASP.Net oraz certyfikat nabytych w ten sposób umiejętności.

To pierwsza, ale nie ostatnia inicjatywa Rossmanna związana z rozwojem struktur informatycznych. Kolejne ruszą niebawem.

- Zaprogramuj się to wyjątkowa inicjatywa na polskim rynku. Jest to program skierowany do osób, które do tej pory zajmowały się programowaniem, tworzeniem aplikacji i prostych rozwiązań informatycznych amatorsko lub półprofesjonalnie.Dzięki tej inicjatywie zarówno ludzie młodzi, dopiero kończący szkołę średnią jak ci, którzy na rynku pracy funkcjonują już dłuższy czas będą mieli szansę na pracę lub współpracę w Dziale IT firmy Rossmann - wyjaśnia firma.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7973

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane