Rossmann w rozbudowanym CH Ogrody

Autor: pr/www.dlahandlu.pl 23 stycznia 2012 14:31

CBRE Global Investors podpisał umowę z siecią supermarketów drogeryjnych Rossmann na wynajem 484 mkw. powierzchni w projekcie rozbudowywanego CH Ogrody w Elblągu.

Powierzchnia rozbudowywanego centrum wyniesie 43 500 mkw. Na dwóch poziomach znajdzie się około 130 sklepów i punktów usługowych. Dzięki powiększonej powierzchni i rozszerzonej ofercie handlowo-rozrywkowej, a także wykorzystaniu potencjału strefy zasięgu CH Ogrody staną się centrum regionalnym.

Rozbudowa rozpocznie się w III kwartale 2012 roku. Wszystkie prace odbywać się będą w sposób zapewniający funkcjonowanie większości dotychczasowych najemców. Za realizację projektu, w tym również komercjalizację, odpowiedzialna jest firma ACTEEUM Central Europe, która działa na zlecenie dewelopera - CBRE Global Investors.

Obecne od 2002 roku na elbląskim rynku Centrum Handlowe Ogrody oferuje 17 500 mkw. powierzchni GLA. Mieści się w nim 55 sklepów i punktów usługowych, m.in.: hipermarket Carrefour (10 200 mkw.), Komfort, RTV Euro AGD, Deichmann oraz Reserved. Klienci mogą korzystać z ponad 900 miejsc parkingowych.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9338

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane