Rossmann z salonami w centrach handlowych Atut

Autor: dlahandlu.pl 1 września 2017 10:26

Lider rynku drogeryjnego otworzy kolejne salony w centrach handlowych Atut Ruczaj i Atut Bielany. W obu obiektach powierzchnie najmu wyniosą ponad 450 mkw. GLA. Rossmann powiększa także swój lokal w obiekcie Atut Grażyny, którego otwarcie planowane jest w listopadzie br.

Wśród miejsc, w których kupujemy kosmetyki najbardziej popularne wciąż pozostają drogerie – zakupy robi w nich 79 proc. Polaków. Sieci drogeryjne oferują najszerszą ofertę kosmetyków ze średniej i wyższej półki cenowej, a to one stanowią przeważającą część naszych wydatków kosmetycznych. Wzrost siły nabywczej polskich konsumentów sprzyja zwiększeniu wydatków na zakupy drogeryjne, ale również liczby obiektów handlowych. Kanał sprzedaży w postaci sieci drogerii rośnie w tempie dwucyfrowym, głównie za sprawą marki Rossmann.

Otwarcie centrum handlowego Atut przy ul. Grażyny w dzielnicy Prądnik Biały nastąpi już w listopadzie 2017 roku. Na powierzchni 3,5 tys. mkw. GLA znajdzie się tu 11 lokali handlowo-usługowych i gastronomicznych.

Przeczytaj także:

Obiekty Atut Ruczaj przy Os. Europejskim z powierzchnią 6,8 tys. mkw. GLA i ok 25 lokalami handlowo-usługowymi, oraz Atut Bielany przy jednej z głównych arterii zachodniej części miasta, ul. Księcia Józefa (DW 780), prowadzącej do autostrady A4 oraz na podkrakowskie lotnisko w Balicach, z blisko 3,8 mkw. GLA, zostaną otwarte w II połowie 2018 roku.

Pięć obiektów pod wspólną nazwą Atut działa już w Sosnowcu, Łodzi, Jaworzu, Węgrzcach k/Krakowa i Pruszkowie, wkrótce też w Krakowie przy ul. Grażyny. Planowane są także kolejne inwestycje na terenie Krakowa: Atut Ruczaj, Atut Złocień, Atut Bielany oraz w Suchej Beskidzkiej. Zaletą wszystkich obiektów jest lokalizacja – centra handlowe Atut powstają na terenie gęsto zaludnionych osiedli lub przy głównych szlakach komunikacyjnych miast. Format każdego obiektu dostosowany jest do potrzeb zakupowych okolicznych mieszkańców. Za komercjalizację wszystkich obiektów Atut odpowiada firma BOIG Property Consulting.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,10

  • Śr

    2,96

  • Min

    2,26

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9264

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane