PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Rossmann zaprasza studentów na płatne wakacyjne staże

Autor: www.dlahandlu.pl 4 kwietnia 2016 09:59

Firma Rossmann przygotowała w tym roku płatne wakacyjne staże dla 27 studentów. Będą mieli szansę sprawdzić się w centrali firmy.

Rossmann uczestniczy w programie "Praktykuj w Łodzi", który jest częścią projektu "Młodzi w Łodzi" realizowanego przez Urząd Miasta przy współpracy z największymi łódzkimi pracodawcami. W 2016 roku odbędzie się piąta edycja. Dotychczas żadna firma nie przygotowała tak rozbudowanej oferty jak Rossmann.

- Najwięcej osób, bo aż 15 przyjmiemy do Działu Logistyki, gdzie czekają na nich takie zadania jak: zarządzanie zapasami w sklepach, prognozowanie wielkości sprzedaży czy planowanie dostaw do drogerii.Tak jak w latach ubiegłych o staż można się ubiegać w: administracji, rewizji, kadrach i płacach, zakupie, BHP i HR. Zupełną nowością są staże w działach: prawnym, analiz obrotu towarowego, księgowości i sekcji obsługi klienta - informuje firma.

Praktyki potrwają od jednego do czterech miesięcy, od czerwca do września (poniedziałek-piątek). Staż da możliwość wykorzystania wiedzy teoretycznej zdobytej na uczelni, ale przede wszystkim uzyskania praktycznego doświadczenia. Wszystkie staże będą płatne, a każdy stażysta będzie miał zapewniony jeden ciepły posiłek dziennie.

Od 2012 roku w Rossmannie w programie „Praktykuj w Łodzi” wzięło udział 37 studentów. Większość z nich została zatrudniona w firmie i pracuje w niej do dziś.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    3,99

  • Śr

    2,96

  • Min

    2,24

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7900

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane