PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Roszady personalne i awanse w Sare

Autor: dlahandlu.pl 27 czerwca 2016 09:20

Roszady personalne i awanse w Sare fot. Dariusz Piekarski

22 czerwca 2016 r. nastąpiły zmiany w zarządach spółek zależnych w Grupie SARE. Dotychczasowi dyrektorzy zarządzający i członkowie zarządu, Roman Grygierek oraz Jarosław Nowak, objęli stanowiska prezesów zarządów.

Dotychczasowy dyrektor zarządzający i członek zarządu INIS – Roman Grygierek, związany ze spółką zależną od momentu jej powstania, został 22 czerwca 2016 r. powołany na prezesa zarządu. W tym samym dniu objął również stanowisko prezesa Salelifter. Członkiem zarządu obu spółek zależnych został Dariusz Piekarski, prezes SARE S.A.
W pierwszej połowie miesiąca wieloletni prezes i założyciel SARE zasilił skład Rady Nadzorczej, ustępując tym samym miejsca Dariuszowi Piekarskiemu, który 10 czerwca 2016 r. objął stanowisko prezesa spółki SARE. Tomasz Pruszczyński zrezygnował również z pełnienia tej funkcji w spółkach zależnych.
Zmiany nastąpiły również w spółce mr Target, gdzie stanowisko prezesa zostało powierzone Jarosławowi Nowakowi. Jego doświadczenie menedżerskie w spółce sięga 2011 roku.
Na początku roku, wraz z przejściem na Główny Rynek GPW, Grupa SARE określiła swoje kierunki rozwoju. Platforma zakupowa Zrabatowani.pl powstała pod skrzydłami INIS, z myślą o osobach szukających kodów rabatowych, możliwych do zrealizowania w sklepach internetowych oraz tradycyjnych placówkach. Natomiast videoTarget, projekt realizowany przez spółkę
mr Target, zrzesza twórców internetowych, oferując optymalizację kanału, wsparcie w
komunikacji social media oraz działania performance zarówno na kanale Youtube, jak i w serwisach VOD. Dzięki powyższym, Grupa SARE poszerza portfolio swoich usług oraz swoje kompetencje.

W ostatnim czasie SARE przejęła zorganizowaną część przedsiębiorstwa mailPro, firmy z grupy Positive Technology, działającej na rynku e-mail marketingu. W opinii zarządu ta akwizycja pozwoli uzupełnić ofertę Grupy i umocnić jej pozycję na rynku, zaś specjaliści pracujący w mailPro wzmocnią zespół SARE. mailPro stanie się częścią SARE S.A., podmiotu dominującego Grupy Kapitałowej SARE. Tym samym stroną umów z pracownikami i klientami mailPro stanie się SARE S.A. na podstawie obowiązujących przepisów prawa oraz cesji. Przejęciu biznesu mailPro, towarzyszy przejęcie wartości niematerialnych i prawnych, w tym know-how, systemu e-mailingowego i marki mailPro.

Podobał się artykuł? Podziel się!

  • 10.

    JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8408

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane