PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Roszady personalne w PHZ Baltona. Piotr Kazimierski zostaje nowym prezesem

Autor: www.dlahandlu.pl 18 września 2015 09:19

Zarząd Przedsiębiorstwa Handlu Zagranicznego "Baltona" poinformował, że 17 września RN odwołała Piotra Wilczyńskiego z funkcji członka zarządu, który pełnił również funkcję dyrektora finansowego. Jednocześnie RN powierzyła Piotrowi Kazimierskiemu, dotychczasowemu członkowi zarządu funkcję prezesa zarządu.

Zmiany związane są z reorganizacją Grupy Flemingo w Europie, podmiotu dominującego w stosunku do spółki (Grupa Flemingo jest właścicielem Ashdod Holdings Limited, będącego większościowym akcjonariuszem Baltony).

Rada Nadzorcza spółki przewiduje w najbliższym czasie uzupełnienie składu zarządu, natomiast nie przewiduje uzupełnienia stanowiska dyrektora finansowego.

Piotr Kazimierski karierę zawodową rozpoczął w roku 1992 r. W 1994 r. rozpoczął pracę w Domu Maklerskim BIG Sp. z o.o. Od 1997 roku był Dyrektorem Sprzedaży Akcji w CAIB Securities S.A. by następnie w 2000 r. dołączyć do Societe Generale Polska S.A. Od 2003 do 2011 roku Piotr Kazimierski zatrudniony był, jako Dyrektor Sprzedaży Produktów Skarbowych w Banku Handlowym w Warszawie S.A. Od 2011 rok jest Członkiem Zarządu Baltony. Dodatkowo zasiada w zarządach lub pełni funkcje Dyrektora Zarządzającego spółek z Grupy Kapitałowej Baltony.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,99

  • Śr

    3,06

  • Min

    2,05

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8099

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane