Royal Collection chce rozwijać się tylko w największych miastach Polski

Property News 22 kwietnia 2013 10:05

Royal Collection jest w trakcie negocjowania kilku umów najmu. Jacek Cegłowski, prezes spółki Fashion Connection do której należy sieć podkreśla, że na 99 procent nowy salon zostanie otwarty pod koniec tego roku w poznańskiej inwestycji spółki TriGranit.

- Nowy Royal Collection w Poznaniu będzie wyjątkowym sklepem. Dziś największa placówka ma powierzchnię 1,8 tys. mkw. Salon w Poznań City Center będzie dysponował powierzchnią brutto 2,8 tys. mkw. i zaproponuje klientom najbardziej kompleksową ofertą ze wszystkich naszych sklepów - podkreśla prezes Fashion Connection.

Spółka prowadzi w mieście jeden, nieduży sklep w Starym Browarze. Jacek Cegłowski zauważa jednak, że mieszkańcy Poznania dysponują zasobnym portfelem i dla tego Royal Colletcion w Poznań City Center zaoferuje wszystko to co do tej pory można znaleźć w salonach sieci, ale pojawią się także nowe marki. - Negocjujemy zupełnie nowe tematy dla tej lokalizacji - zdradza Jacek Cegłowski.

Royal Collection chce rozwijać się tylko w największych miastach Polski. - Cały czas szukamy lokalizacji dla sklepu w Katowicach i Krakowie. Interesuje nas też Trójmiasto - mówi Cegłowski. Dodaje, że oprócz Poznania, w tym roku są szanse, że siec uruchomi jeszcze dwie lokalizacje po ok. 1000 mkw.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    9,32

  • Śr

    6,96

  • Min

    4,99

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8535

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 688414

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane