Royal Collection w Galerii Korona Kielce

Autor: www.dlahandlu.pl 26 stycznia 2012 09:41

Royal Collection zdecydował się rozpocząć współpracę z Galerią Korona Kielce. Firma do tej pory obecna była tylko w dziewięciu największych miastach w Polsce. W Galerii Korona Kielce powstanie pierwszy salon tej marki w regionie świętokrzyskim.

Firma Royal Collection powstała w 1992 roku. W ciągu 20 lat stała się jedną z wiodących marek odzieżowych w Polsce. - Jest to jedyna w Polsce firma, która działa na zasadzie domu handlowego. Oznacza to, że w jednym punkcie klienci mogą znaleźć ponad 70 największych marek takich jak Hugo Boss, Brunello Cucinelli, Pal Zileri, MMissoni, Oscar Jacobson, Armani, Bugatti, Calvin Klein, Marlboro, czy Pierre Cardin - informuje Michał Tur, dyrektor Galerii Korona Kielce.

Galeria Korona Kielce zostanie otwarta w drugim kwartale 2012 roku. - Do tej pory skomercjalizowaliśmy obiekt w 90 proc.. Jesteśmy na etapie finalizowania ostatnich kontraktów. W wielu przypadkach są to sieci, które do tej pory nie występowały w tym regionie. Różnorodność marek oraz oferowany przez nie asortyment i usługi wyróżnia nas na mapie centrów handlowych w regionie- tłumaczy Iwona Pękalska, Libra Project

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    6,99

  • Śr

    5,24

  • Min

    2,49

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 10811

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane