PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Rozbudowa Galerii 11-stka w Lublińcu

Autor: pr, www.dlahandlu.pl 12 września 2013 12:25

Firma Hoger, właściciel Galerii 11-stka w Lublińcu, planuje do końca 2014 roku modernizację i rozbudowę obiektu o 4 000 mkw. GLA. Rozbudowa obejmować będzie odświeżenie obecnego obiektu oraz powiększenie o centrum materiałów budowlanych PSB Mrówka.

Po rozbudowie obiekt będzie liczyć ok. 7 500 mkw. GLA.

- W chwili obecnej trwają prace nad projektem, który zakładał będzie również budowę marketu Mrówka zlokalizowanego w sąsiadującym budynku - mówi Ireneusz Myśliwiec z firmy MM Consulting odpowiedzialnej za opracowanie koncepcji i komercjalizację.

Za przygotowanie projektu odpowiedzialne jest biuro projektowe Off Art. Studio z Zabrza.

- Planujemy wprowadzić marki dotychczas nieobecne w Lublińcu. Jesteśmy po wstępnych rozmowach z najemcami, którzy wyrazili swoje zainteresowanie na temat projektu. Galeria powiększy się o sklep RTV, obuwie, sport, drogerie, modę damką i męską, aptekę, restaurację, lody, telefony i szereg innych. Chcemy, aby obiekt spełniał oczekiwania Klientów, którzy będą robić codzienne zakupy - podsumował Ireneusz Myśliwiec.

Operatorem spożywczym jest sklep Biedronka, który po rozbudowie Galerii zostanie odświeżony i dostosowany do nowego konceptu.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,90

  • Śr

    3,50

  • Min

    2,58

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7781

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane