Rozmowy spółki Mayland z inwestorem CH Serenada bliskie finalizacji

Property News 29 listopada 2013 14:04

Trwają rozmowy spółki Mayland RE z inwestorem zainteresowanym wspólną realizacją CH Serenada w Krakowie. Jak mówi w rozmowie z Propertynews.pl Andrzej Jarosz, dyrektor komunikacji i marketingu Mayland, firma spodziewa się ich szybkiego zakończenia, tak by wiosną ruszyć z pracami budowlanymi.

Jesteśmy na etapie intensyfikacji działań związanych z komercjalizacją centrum - projekt został zaprezentowany na targach MAPIC, uruchomiliśmy stronę internetową, rozpoczęliśmy też działania promocyjne związane z promocją inwestycji wśród mniejszych najemców - wyjaśnia Andrzej Jarosz.

Do tej pory firma Mayland przy komercjalizacji CH Serenada koncentrowała się na największych najemcach. Efektem tych działań są m.in. umowy z grupami LPP i Inditex, które wynajęły w krakowskim projekcie powierzchnię dla wszystkich swoich konceptów. Dodatkowo LPP chce uruchomić w Serenadzie swoją nową markę, nieobecną jeszcze na rynku. Najemcą spożywczym będzie supermarket Piotr i Paweł.

- Obecnie obiekt jest skomercjalizowany w 40 proc. Jak na ten etap, mamy dobre tempo. Na wiosnę zamierzamy przekroczyć poziom 50 proc. - podkreśla Andrzej Jarosz.

Deweloper dysponuje prawomocnym pozwoleniem na budowę obiektu handlowego o powierzchni 42 tys. mkw. od września ubiegłego roku.

Inwestycja zostanie zrealizowana na krakowskiej Olszy, między ulicami Dobrego Pasterza i Bora-Komorowskiego, w sąsiedztwie już istniejącego centrum handlowego Krokus.

Zgodnie z wcześniej przedstawionym projektem, w Serenadzie znajdzie się 170 sklepów oraz parking na ok. 1,7 tys. samochodów.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    13,99

  • Śr

    7,24

  • Min

    3,58

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 5083

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane