Rozpczęła się budowa Centrum Dystrybucji Korczowa Dolina

Autor: dlahandlu.pl 16 listopada 2010 15:16

Rozpoczęła się budowa pierwszej hali - Hali Kijowskiej w ramach inwestycji Centrum Dystrybucji Korczowa Dolina, największego centrum dystrybucyjnego na wschodniej granicy Unii Europejskiej. W kompleksie o łącznej powierzchni najmu 45 000 mkw. powstaną trzy hale: Kijowska, Lwowska i Doniecka, z parkingiem na ponad 2 200 miejsc postojowych dla samochodów osobowych, ciężarowych i autokarów. Wśród najemców znajdą się krajowe i zagraniczne firmy z branży odzieżowej, spożywczej, drogeryjnej, RTV/AGD, budowlanej, meblowej, motoryzacyjnej oraz innych.

- Jesteśmy przekonani o sukcesie naszego przedsięwzięcia, Centrum Dystrybucji Korczowa Dolina stanie się najważniejszym ośrodkiem handlowym w tym regionie, a jednocześnie jest to inwestycja idealnie dopasowana do potencjału gospodarczego regionu Podkarpacia - podkreśla prezes Rosiński.

Najemców powinna zasinteresować duża różnorodność wielkości powierzchni lokali handlowych - już od 10 mkw. - z możliwością łączenia modułów.

Realizację projektu podzielono na trzy fazy. Jesienią bieżącego roku rozpoczęła się budowa Hali Kijowskiej, której otwarcie zaplanowano na wiosnę 2011 roku, jesienią 2011 roku powstanie Hala Lwowska, a na wiosnę 2012 roku przewidziano otwarcie Hali Donieckiej.

Inwestorem przedsięwzięcia jest polska firma Korczowa Dolina. Obecnie prowadzony jest proces komercjalizacji Hali Kijowskiej, która wynajęta jest już w 40 proc. Za proces komercjalizacji odpowiedzialna jest spółka Brabant przy współpracy z firmą Doradztwo Inwestycyjne Sławomir Godyń. Generalnym wykonawacą jest firma Rex-Bud.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    1,89

  • Śr

    0,82

  • Min

    0,00

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9667

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane