PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Rozpoczął się rebranding maszyn vendingowych coffeeheaven express na COSTA Express

Autor: pr/dlahandlu.pl 13 listopada 2014 13:40

CHI Polska rozpoczęła rebranding sieci maszyn vendingowych coffeeheaven express na COSTA Express. W pierwszym etapie rebrandingu zmianom podlegają urządzenia zlokalizowane w rejonie warszawskim.

Proces zmian przebiega bardzo dynamicznie i rozpoczął się pod koniec października od rebrandingu maszyn coffeeheaven express na COSTA Express zlokalizowanych w rejonie warszawskim. W ciągu pierwszych 8 tygodni rebrandingu zmienionych zostanie 77 urządzeń na obszarze całej Polski. Maszyny są nowoczesne, a samo podejście do sposobu prezentowania kawy klientom - bardzo innowacyjne.

COSTA Express odpowiadając na potrzeby i oczekiwania swoich Klientów wprowadziła dwuetapowy proces komunikacji nadchodzących zmian. Trzy tygodnie przed rozpoczęciem rebrandingu Goście informowani są o zmianie marki coffeeheaven express na COSTA Express. Po wprowadzeniu zmian przez kolejne trzy tygodnie trwa komunikacja, podczas której Klienci są informowani o przeprowadzonych zmianach oraz o nowej marce COSTA Express.

Aktualnie w Polsce znajduje się 159 urządzeń coffeeheaven express i COSTA Express. Zlokalizowane są one na najlepszych stacjach paliw Shell i w wybranych punktach Sodexo, w biurach dużych firm. Po zakończeniu procesu rebrandingu maszyn vendingowych kontynuowana będzie ekspansja COSTA Express na polskim rynku.

CHI Polska równolegle ze zmianami maszyn vendingowych na COSTA Express, prowadzi rebranding sieci kawiarni coffeeheaven na COSTA COFFEE. Zakończenie pełnego procesu rebrandingu planowane jest na koniec 2015 roku. COSTA COFFEE to największa sieć kawiarni w Wielkiej Brytanii i w Europie. Polska jest trzecim pod względem ilości lokali krajem w grupie 30 państw, w których obecna jest COSTA COFFEE.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,99

  • Śr

    3,06

  • Min

    2,05

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8099

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane