PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Rozpoczęła się budowa Parku Handlowego My Box w Oławie

Autor: dlahandlu.pl 4 marca 2013 09:50

Mieszkańcy Oławy zrobią pierwsze zakupy w nowo budowanym Parku Handlowym My Box w Oławie pod tego koniec roku. Do końca września zakończą się prace budowlane.

26 lutego nastąpiło przekazanie terenu inwestycji firmie Skanska SA, która została generalnym wykonawcą. Obiekt o powierzchni najmu 2 000 mkw. powstaje przy ulicy Ks. Kutrowskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie marketu spożywczego Biedronka. 

W parku handlowym My Box swoją działalność rozpoczną najemcy z branży elektronicznej, drogeryjnej, odzieżowej, obuwniczej i sportowej. Wśród nich znajdą się również sklepy takich marek jak Deichmann, Euro RTV AGD czy KIK.
Inwestorem obiektu jest Retail Park Olawa z grupy Eyemaxx Real Estate przez dr. Michaela Müllera, zajmującej się realizacją nieruchomości komercyjnych w Europie Środkowej i Wschodniej.
Koncepcja parków handlowych My Box zakłada, że klienci będą mogli wejść do każdego lokalu handlowego bezpośrednio z parkingu. 

Powierzchnia najmu większości parków handlowych My Box będzie wynosić średnio od 4 do 10 tys. mkw. Lokalizacja kolejnych projektów jest już zatwierdzona i firma zaczyna je realizować. Obiekt w Malborku o powierzchni około 5 500 mkw. posiada już prawomocną decyzje o pozwoleniu na budowę. Jego realizacja rozpocznie się jeszcze w tym roku. Kolejne obiekty są w różnych fazach realizacji i terminy ich otwarcia zależą od postępu komercjalizacji.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7763

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane