Rozpoczęła się komercjalizacja Retail Parku w Malborku

Autor: dlahandlu.pl 15 marca 2011 21:19

Retail Concept rozpoczął komercjalizację Karuzela Park w Malborku - kolejnego obiektu w formule retail parku. Otwarcie przewidziano na I/ II kwartał przyszłego roku. Trwają także intensywne rozmowy z najemcami zainteresowanymi Karuzela Parkiem w Biskupcu i Ciechanowie.


Karuzela Park w Malborku powstanie na skrzyżowaniu ul. Wojska Polskiego z ul. Koszykową, obok istniejącego sklepu „Biedronka". Na ponad 5000 mkw. powierzchni najmu zaplanowano 11 lokali handlowo-usługowych. Przy centrum powstanie także parking na ponad 170 miejsc. Tak jak w przypadku pozostałych Karuzela Parków, koncepcja handlowa została opracowana przez Retail Concept.
Firma Retail Concept podpisała także kolejne umowy najmu z zainteresowanymi wynajęciem powierzchni w Karuzeli Parku w Biskupcu. Do grona najemców dołączyły dwa salony z obuwiem: BOTI, oraz RAY Obuwie , a także Piekarnia Tyrolska. W centrum znajdą się również sklepy: Rossmann i PEPCO. Karuzela Park w Biskupcu to 13 punktów handlowo-usługowych zlokalizowanych na około 4000 mkw. Klienci będą mieli do dyspozycji 130 miejsc parkingowych. Otwarcie centrum zaplanowano na koniec 2011 roku.

Ruszyły też zaawansowane prace przy inwestycji w Ciechanowie, gdzie inwestor otrzymał już ostateczną decyzję środowiskową. Tamtejszy Karuzela Park to 8000 mkw. powierzchni najmu z 11 lokalami handlowo-usługowymi. Na parkingu przy centrum zmieści się 280 samochodów.

Karuzela Parki to małe obiekty w formule parków handlowych zlokalizowane w centralnym punkcie miasta lub dzielnicy. Koncept tych centrów opiera się na pięciu filarach: codziennych zakupach, łatwym dostępie dla niezmotoryzowanych klientów, popularnych produktach dostępnych blisko domu i silnym sklepie spożywczym. Centra będą powstawać w miastach do 40 000 mieszkańców. Obiekty charakteryzują się typowymi dla tego formatu bezpośrednimi wejściami do sklepów z parkingu.  Wielkość obiektów wahać się będzie od 4000 do 8000 mkw.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    1,99

  • Śr

    1,33

  • Min

    0,49

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9628

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane