PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Rozwiązania paysafecard w ponad 200 sklepach Carrefour

Autor: pr 2 sierpnia 2016 12:27

Paysafecard poinformował o rozpoczęciu współpracy z siecią sklepów Carrefour Polska. Carrefour wzbogaci sieć dystrybucyjną paysafecard o ponad 200 hipermarketów Carrefour i supermarketów Carrefour Market.

paysafecard oferuje rozwiązania przedpłacone umożliwiające płatność za dobra cyfrowe w Polsce oraz 42 innych krajach. Przy korzystaniu z paysafecard nie ma potrzeby podawania informacji na swój temat, danych bankowych ani numerów kart płatniczych.

- Badania paysafecard na temat gotówki przeprowadzone wśród Polaków pokazują, że 54,8% ankietowanych nie chce jej wycofania, natomiast 78,6% wyraża chęć korzystania z cyfrowego odpowiednika realnych pieniędzy. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów paysafecard poszerza sieć sprzedaży o kolejnego dystrybutora – Carrefour Polska. Współpraca z pewnością będzie z korzyścią dla polskich klientów oraz wzmocni naszą pozycję wśród użytkowników, którzy będą mogli dokonywać transakcji bezpiecznie, bez konieczności podawania danych personalnych oraz szybko i wygodnie – zupełnie jak przy pomocy prawdziwej gotówki – powiedział Udo Müller, Dyrektor Generalny paysafecard.

- Celem Carrefour Polska jest systematyczne wzbogacanie oferty skierowanej do naszych klientów. Środki przedpłacone są coraz częściej poszukiwanym produktem w cyfryzującym się społeczeństwie, dlatego współpraca z paysafecard jest dla Carrefour naturalnym krokiem w rozwoju – powiedział Grzegorz Wazowicz, Dyrektor Działu Usług Finansowych i Handlowych w Carrefour.

W ramach inauguracji współpracy paysafecard z siecią Carrefour firmy organizują wspólny konkurs, w ramach którego uczestnicy będą mogli wygrać konsole Playstation4.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    9,40

  • Śr

    4,43

  • Min

    2,39

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7804

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 706264

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane