PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

RTV Euro AGD ma już 200 sklepów

Property News 14 listopada 2013 10:55

- Dwusetna placówka powstała w Galerii Trzy Korony w Nowym Sączu. Jeszcze w tym roku zaplanowaliśmy kolejne otwarcia m.in. w Galerii Karuzela w Wodzisławiu Śląskim czy Galerii Jastrzębie w Jastrzębiu-Zdroju - zapowiada w rozmowie z propertynews.pl Andrzej Czarnecki, dyrektor ds. rozwoju Euro-net sp. z o.o., właściciela sieci RTV Euro AGD.

W I kwartale 2014 roku RTV Euro AGD wejdzie do takich lokalizacji jak: CH Felicity w Lublinie, Galeria Narew w Ostrołęce, CH Brama Mazur w Ełku, Galeria S w Siedlcach i CH Stary Browar w Poznaniu. W późniejszych miesiącach sieć pojawi się także w Galerii Warmińskiej w Olsztynie.

- Najważniejsze są dla nas lokalizacje w dużych miastach. To od nich rozpoczęliśmy zresztą ekspansję. Interesujemy się jednak wszystkimi miastami z liczbą ponad 20 tys. mieszkańców - zaznacza Andrzej Czarnecki i dodaje, że najciekawsza dla dalszego rozwoju spółki jest m.in. południowa Polska. Najmniej perspektywiczna wydaje się zaś obecnie wschodnia część naszego kraju, m.in. ze względu na niską siłę nabywczą.

Firma Euro-net otwiera swoje sklepy w lokalach o powierzchni od 500 do 1500 mkw. - Metraż zależy od lokalizacji, konkurencji oraz siły nabywczej - zaznacza dyrektor sieci.

Choć najgorętszy okres sprzedażowy dopiero przed sieciami handlowymi, Andrzej Czarnecki zaznacza, iż spółka jest zadowolona z tegorocznego tempa rozwoju. - Na tak trudnym rynku udało się nam i zwiększyć obroty, i poprawić rentowność - podsumowuje.

RTV Euro AGD jest ogólnopolską siecią oferującą m.in.: sprzęt audio-wideo, gospodarstwa domowego, telekomunikacyjny, fotograficzny oraz akcesoria.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    3,99

  • Śr

    2,55

  • Min

    1,49

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7862

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane