PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

RTV EURO AGD najemcą Galerii Dzierżoniów i elbląskich Ogrodów

Autor: dlahandlu.pl 26 listopada 2012 09:43

Sieć sklepów RTV EURO AGD stała się najemcą Galerii Dzierżoniów oraz powiększy swój sklep w rozbudowywanym obiektcie elbląskie Ogrody.

Sieć RTV EURO AGD posiada 183 sklepy w 89 miastach w całej Polsce oraz sklep internetowy. Sklep RTV EURO AGD w Galerii Dzierżoniów zajmie 528 mkw. Docelowo w Galerii Dzierżoniów będzie działać 20 punktów usługowych, a łączna powierzchnia handlowa wyniesie 5 tys. mkw. Zostało już wydane pozwolenie na budowę a zakończenie budowy galerii planowane jest na koniec 2013 roku. Galeria Dzierżoniów będzie znajdować się w centrum miasta Dzierżoniów, przy skrzyżowaniu ulic Batalionów Chłopskich i Prochowej. Inwestorem jest firma Biuro Inwestycji Kapitałowych z Krakowa a za komercjalizację odpowiada Retail Concept.

Po rozbudowie Ogrodów Euro RTV AGD zajmie 950 mkw. „Ogrody" są już skomercjalizowane w ponad 50 proc. Ponowne otwarcie po rozbudowie i modernizacji planowane jest na 2014 r. Inwestorem jest spółka CBRE Global Investors, a za rozbudowę i komercjalizację odpowiada firma Acteeum Central Europe. Komercjalizację wspiera także CBRE. 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    3,99

  • Śr

    2,55

  • Min

    1,49

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8099

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane