RTV Euro AGD otworzy w Libero salon o powierzchni blisko 1 100 mkw.

Autor: dlahandlu.pl 3 listopada 2017 09:25

Niemal 80 proc. powierzchni handlowej Libero zostało wynajęte. Do najemców dołączył właśnie lider rynku RTV i AGD w Polsce – RTV Euro AGD, który w katowickiej galerii otworzy salon o powierzchni blisko 1 100 mkw.

- Libero ze względu na lokalizację na południu Katowic jest atrakcyjnym wyborem dla dużych sieci takich jak RTV Euro AGD, które chcą dotrzeć ze swoją ofertą do nowych klientów pochodzących zarówno z tej części miasta, jak i okolicznych miejscowości.  RTV Euro AGD to nie tylko duża, rozpoznawalna marka, ale również nasz sprawdzony, wieloletni partner, z którym mieliśmy okazję współpracować przy kilku naszych projektach. Jestem pewien, że tak ceniony najemca w dużym stopniu przyczyni się do zadowolenia klientów oczekujących wysokiej jakość usług i szerokiej oferty produktów – mówi Szymon Mińczuk, dyrektor regionalny ds. wynajmu w Dziale Centrów Handlowych Echo Investment.

RTV Euro AGD jest pierwszą polską firmą działającą na rynku sprzedaży sprzętu elektronicznego oraz sprzętu gospodarstwa domowego. Sieć handlu detalicznego oferuje telewizory i sprzęt RTV, duże i małe AGD, komputery, tablety, telefony, sprzęt fotograficzny, gry i konsole oraz akcesoria.

Przeczytaj także:

Realizacja Galerii Libero przebiega zgodnie z harmonogramem. Niezależnie od postępującej budowy prowadzony jest zaawansowany proces komercjalizacji. Już blisko 80 proc. powierzchni handlowej Libero zostało wynajęte. Libero wyróżnia się doskonałą lokalizacją u zbiegu ulic Kościuszki i Kolejowej, gdzie w godzinach szczytu przejeżdża ponad 15 tys. pojazdów na godzinę. Otwarcie Libero zaplanowano na wiosnę 2018 roku.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9150

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane