PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Ruch wprowadzi usługi dodatkowe i wzmocni dział hurtu

Autor: dlahandlu.pl 22 czerwca 2011 11:05

Ruch wprowadzi usługi dodatkowe i wzmocni dział hurtu

Ruch wraz z nowym kioskiem i logo firmy wprowadza nową jakość obsługi klienta. Firma zainswestuje w szkolenia pracowników i nowe standardy obsługi. Ofertę tytułów prasowych oraz produktów pierwszej potrzeby uzupełni oprócz kawy na wynos także możliwość zrealizowania wybranych usług tj. płatności masowe, czy przesyłki kurierskie. Wszystko, by w 2016 roku sprzedaż w kioskach Ruchu była dwukrotnie wyższa.

W ramach zmian organizacyjnych firma zatrudniła 90 specjalistów, którzy egzekwują prezentację oferty detalicznej, ale także służą radą i pomocą operatorom kiosków. Firma chce, aby pion hurtu stanowił wsparcie dla detalu w zaopatrzeniu w kategorie impulsowe. Chce być także wyspecjalizowanym dostawcą dla innych, podobnych sieci sklepów.

- Bardzo dużo uwagi poświęcamy na wzmacnianie naszych atutów, którymi są niewątpliwie baza klientów i dostawców, logistyczne know-how kolportażu prasy, największa w Polsce sieć sprzedaży pod powszechnie znaną marką oraz aktywa nieruchomościowe. Koncentracja na rentownej sieci sprzedaży, zmiana struktury sprzedaży FMCG pod kątem zyskowności oraz rozwój sieci partnerskiej stworzą podstawy stabilnej przyszłości - mówi Wojciech Heydel, prezes zarządu spółki.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • Chuck Norris 2011-06-22 13:33:33

    Ta firemka powinna zniknąć z rynku raz na zawsze. Kilka miesięcy temu wysłałem im e-mail że jestem zainteresowany prowadzeniem kiosku i zero reakcji. Gdy po kilku tygodniach z trudem się dodzwoniłem usłyszałem że przechodzą restrukturyzację. Od 3 miesięcy cisza, dalej się restrukturyzują. Totalna ignorancja. Dodam jeszcze że tuż obok mojego domu stoi nowoczesny kiosk i od ponad roku jest nieczynny.

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7763

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane