Ruch wynajmie magazyn Kraków Airport Logistics Centre

Autor: portalspozywczy.pl 6 października 2011 14:13

Spółka Ruch wynajmie 5 200 mkw. powierzchni magazynowej oraz 650 mkw. powierzchni biurowej i socjalnej w Kraków Airport Logistics Centre. Spółka będzie mogła wprowadzić się do nowego magazynu w połowie października.

- Nawiązanie współpracy z jednym z największych kolporterów prasy w Polsce potwierdza efektywność naszego modelu biznesowego i świadczy o dobrej znajomości potrzeb naszych klientów. Podpisanie umowy ze spółką RUCH oznacza tym samym, że cały portfel nieruchomości Goodman w Europie Środkowo-Wschodniej został wynajęty - mówi Błażej Ciesielczak, Dyrektor Zarządzający Goodman Poland.

- Obiekty Kraków Airport Logistics Centre odpowiadają naszym wymaganiom i dlatego zdecydowaliśmy się na podpisanie umowy najmu. Obecnie czekamy na przekazanie naszego nowego magazynu do użytku. Jesteśmy przekonani, że poziom obsługi Goodman również na kolejnych etapach współpracy nas nie zawiedzie - powiedział Maciej Karolak, Dyrektor Marketingu RUCH.

RUCH jest jednym z największych kolporterów prasy w Polsce z blisko 40 proc. udziałem w rynku i 4 tys. tytułów w ofercie. Spółka dostarcza prasę do blisko 26 000 punktów oraz zarządza siecią sprzedaży detalicznej liczącą około 5500 punktów. Dziennie obsługuje blisko 8 milionów klientów detalicznych. Wśród dostawców spółki znajdują się główni producenci FMCG, których produkty dystrybuowane są na terenie całego kraju.

Pośrednikiem w transakcji najmu był Colliers.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    9,98

  • Śr

    7,87

  • Min

    0,00

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9044
Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane