PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Ruch wynajmuje 7500 mkw. powierzchni w Panattoni Park Mysłowice

Autor: pr, www.dlahandlu.pl 21 września 2011 12:20

Panattoni Europe rozbudowuje Panattoni Park Mysłowice. Powierzchnia nowego, szóstego budynku w parku, to 17 500 mkw. Obiekt już został wynajęty w całości przez Ruch SA oraz spółkę Adesso. W obu transakcjach pośredniczyła firma Colliers International.

Współpraca Panattoni Europe z Ruch SA, rozpoczęła się już w maju br., podczas realizacji nowych inwestycji w Panattoni Park Gdańsk i Panattoni Łódź Business Center. Lider na polskim rynku dystrybucji prasy wynajął wtedy 10 700 mkw. powierzchni Panattoni. Podpisana umowa na wynajem 7500 mkw. w Panattoni Park Mysłowice, daje łącznie 18 200 mkw., które Ruch SA wynajmuje od dewelopera.

- RUCH SA to firma z blisko stuletnią tradycją, której marka jest rozpoznawana przez prawie wszystkich Polaków, a ostatnie zmiany, nowe logo Ruch SA, czy proces wymiany punktów sprzedaży to tylko część realizowanej strategii. Dużo uwagi poświęcamy na wzmacnianie naszych największych atutów, którymi są niewątpliwie baza klientów i dostawców, logistyczne know-how kolportażu prasy, czy największa w Polsce sieć sprzedaży. To właśnie z tych powodów, podjedliśmy decyzję współpracy z Panattoni Europe aż w trzech strategicznych dla nas lokalizacjach dewelopera - powiedział Maciej Karolak, Dyrektor Oddziału Marketingu Ruch SA.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,99

  • Śr

    3,85

  • Min

    2,99

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8099

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane