PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

RuckZuck poszerza sieć partnerską w Polsce

Autor: dlahandlu.pl 24 sierpnia 2010 09:21

20 kolejnych sklepów w Polsce planuje uruchomić w tym roku w ramach Systemu Partnerskiego firma RuckZuck, jedna z największych w Europie sieci sprzedaży podłóg i drzwi marki Classen. Obecnie w sieci funkcjonuje ponad 150 sklepów RuckZuck. Docelowo ma ich być pół tysiąca, z czego 200 w Polsce.

- Naszą uwagę skupiamy na miejscowościach, które zamieszkuje nie mniej niż 25 tys. osób. Polacy przywiązują coraz większą wagę do estetyki miejsc, w których przebywają. Stawiają na materiały wysokiej jakości. Dzięki temu rynek artykułów wyposażenia wnętrz dynamicznie się rozwija - mówi Krzysztof Berda, manager odpowiedzialny za ekspansję sieci RuckZuck w Polsce.

W zależności od wielkości miejscowości, dopuszczalne są różne formaty sklepów RuckZuck.

- W mniejszych miejscowościach (do 50 tys. mieszkańców), uruchamiamy zazwyczaj jednostki w formacie RuckZuck Express. Zazwyczaj są to sklepy o powierzchni ok. 150-200 mkw. W większych miastach istnieje możliwość uruchomienia standardowego punktu RuckZuck. Jego optymalna powierzchnia to 300-400 mkw. Partnerzy dysponujący większym lokalem, znajdującym się w dużej miejscowości o znaczącym potencjale zakupowym, mogą uruchomić punkt w formule Premium - dodaje Krzysztof Bedra.

W zależności od stanu oraz wybranego formatu sklepu, potencjalny partner powinien dysponować kwotą między 80, a 200 tys. złotych. Ze strony właściciela sieci potencjalny partner może oczekiwać wsparcia i szczegółowego instruktażu w trakcie uruchamiana sklepu, a także podczas jego dalszego funkcjonowania.
RuckZuck dostarcza kompletny system ekspozycji i wizualizacji budynku, szkoli personel, wspólnie z partnerem przeprowadza lokalne akcje reklamowe. Wspiera go także w bieżącej działalności - zgodnie ze zgłaszanymi potrzebami.

Przeczytaj także:

Czas zwrotu z inwestycji uzależniony jest od nakładów poniesionych przez partnera na dostosowanie lokalu do standardów RuckZuck oraz jego osobistego zaangażowania w funkcjonowanie prowadzonego przez niego sklepu.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    1,70

  • Śr

    1,25

  • Min

    0,88

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7631

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 706264

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane