Rusza 21 Świąteczna Zbiórka Żywności, w niemal 3000 sklepach w Polsce

www.portalspozywczy.pl 22 listopada 2017 17:21

Od 1 do 3 grudnia odbędzie się Świąteczna Zbiórka Żywności organizowana przez Banki Żywności w blisko w 3000 sklepach, ponad 500 miejscowościach, wspierana przez ponad 55 tys. wolontariuszy.

Aby dołączyć do akcji, wystarczy zakupić dodatkowe artykuły spożywcze i po odejściu od kasy w supermarkecie przekazać je wolontariuszom w specjalnie oznakowanych punktach. Rekomendowane produkty to te z długim terminem przydatności. Najbardziej wartościowymi będą: olej, cukier, słodycze, mąka, konserwy czy bakalie.

Inauguracja akcji Świąteczna Zbiórka Żywności odbędzie się w piątek, 1 grudnia br. o godz. 11:00 w Centrum Handlowym Tesco  Gocław, przy ul. Fieldorfa 41 w Warszawie. 

Sieć Tesco zdecydowała się przekazać Bankom Żywności dodatkowe 20% wartości produktów zebranych w ramach zbiórki w swoich sklepach.  Dzięki takim dobrym praktykom, Banki Żywności mogą docierać z pomocą do jeszcze większej liczby osób potrzebujących.  

Wszystkie szczegóły na temat Banków Żywności oraz Świątecznej Zbiórki Żywności czekają
na stronie www.bankizywnosci.pl. Można tam znaleźć również listę sklepów, w których będzie prowadzona zbiórka. 

Zbiórkę wspierają sieci handlowe: Tesco, Lidl, Carrefour, Intermarché, Kaufland, Auchan, Biedronka, Stokrotka, Netto, Mila, POLOmarket, Piotr i Paweł.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    3,79

  • Śr

    2,14

  • Min

    1,35

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9667

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane