Rusza akcja Nivea „Pielęgnuj bliskość w Święta”

Autor: pr 15 listopada 2017 12:14

Rusza akcja Nivea „Pielęgnuj bliskość w Święta” fot. materiały prasowe

Polacy cenią sobie tradycyjną formę okazywania bliskości, jaką jest klasyczna kartka świąteczna. W tym roku będą mieli okazję korzystać z tej możliwości już po raz czwarty. 100 tysięcy kartek świątecznych powędruje w świat by sprawić bliskim dużo radości.

NIVEA postanowiła zachęcić Polaków do wysyłania personalizowanych kartek świątecznych najbliższym. W ten sposób NIVEA zaprasza do dzielenia się radością świąt i zachęca Polaków do okazywania sobie zainteresowania i troski. 

Wysłanie kartki z NIVEA jest bardzo proste. Każdy, kto zechce wysłać bliskiej osobie spersonalizowaną kartkę, rejestruje się na stronie www.nivea.pl, dodaje wybrane zdjęcie przedstawiające siebie lub swoich najbliższych i wpisuje życzenia oraz adres, pod który ma zostać dostarczona kartka. NIVEA bezpłatnie drukuje i dostarcza kartkę na dowolny adres w Polsce. Każdy zarejestrowany użytkownik strony może wysłać do 5 kartek z życzeniami. Użytkownicy Klubu Moja NIVEA i NIVEA BABY, w podziękowaniu za swoje zaangażowanie, mają możliwość przesłania życzeń do 10 bliskich osób.

Akcja „Pielęgnuj bliskość w Święta” potrwa do świąt. Dotąd Polacy złożyli życzenia 267 023 razy! I nie były to osoby przebywające tylko na terenie naszego kraju. Życzenia zostały wysłane z 21 krajów.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    14,99

  • Śr

    9,27

  • Min

    6,69

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9045

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane