PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

Rusza aplikacja mobilna Głodny w Trasie

Autor: pr 26 września 2016 13:17

Rusza aplikacja mobilna Głodny w Trasie Fot. mat.pras.

Na rynek trafiła nowa aplikacja mobilna przeznaczona dla wszystkich podróżujących po polskich drogach krajowych i autostradach. Głodny w Trasie do program, który obejmuje wyłącznie lokalnych restauratorów i nie uwzględnia zagranicznych sieci. Co więcej, jest to unikalne narzędzie dla właścicieli lokali, które pozwala na nieograniczoną edycję treści promocyjnych docierających do zbliżającego się klienta.

Głodny w Trasie to nowa aplikacja działająca na systemie operacyjnym Android. Została zaprojektowana tak, aby każdy użytkownik, niezależnie czy jest to pasażer czy kierowca, mógł w krótkim czasie zlokalizować odpowiednią restaurację. 

Co zyskuje restaurator? Przede wszystkim możliwość skutecznej promocji poprzez notyfikacje push, czyli powiadomienia, które wyświetlają się na ekranie telefonu niezależnie od tego, czy aplikacja jest włączona. Daje to właścicielowi lokalu nieograniczone możliwości komunikowania się z potencjalnym klientem, który znajduje się w promieniu 10 kilometrów. Oznacza to, że w dowolnym momencie może on dodać informację o ofercie lunchowej, o aktualnej promocji, czy nawet o obecnym czasie oczekiwania na obsługę. Opcja pozwala także na dodanie zdjęcia, a także na szybką nawigację do punktu docelowego. Co więcej, cały proces odbywa się na indywidualnej platformie, gdzie właściciel, czy manager może dokonywać zmian o dogodnej porze.

Siłą aplikacji Głodny w Trasie jest jej patriotyczny charakter. Z udziału zostały wykluczone zagraniczne sieci, które coraz wyraźniej dominują na polskim rynku gastronomicznym.
- Restauratorzy szukają nowych metod promocji i kontaktu z klientem, który przecież co chwilę się zmienia, bo najprawdopodobniej mieszka na drugim krańcu kraju. Postanowiliśmy zatem wyjść im naprzeciw i zaprojektować aplikację tak, aby precyzyjnie trafiać z przekazem do odpowiednich osób w odpowiednim czasie oraz dać restauratorom możliwość swobody w jego generowaniu – mówi Maciej Ankudowicz, CEO spółki Lemonbox, twórcy rozwiązania Głodny w Trasie.

Głodny w Trasie umożliwia wszystkim zainteresowanym aż 60 dniowy okres próbny, w którym otrzymują pełny dostęp do indywidualnej platformy. Po tym czasie możliwe jest rozpoczęcie stałej współpracy w wymiarze kwartalnym lub rocznym.
W ręce użytkowników końcowych aplikacja trafiła 19 września jako wersja beta (testowa). Jest ona bezpłatna i dostępna do pobrania w sklepie Google Play. 

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • alicja.kubiak@hurtum.pl 2016-09-26 13:57:53

  Wszystkich Restauratorów z aplikacji Głodny w Trasie zapraszam na hurtum.pl gdzie w wygodny można zamówić produkty spożywcze i nie tylko do restauracji. Zapraszam do rejestracji

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

 • 10.

  JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  9,32

 • Śr

  6,78

 • Min

  4,62

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8408

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane