Rusza budowa kompleksu magazynowego w Szczecinie

Autor: www.dlahandlu.pl 30 października 2012 11:42

W ubiegłym tygodniu inwestor North-West Logistic Park Sp. z o.o. podpisał umowę z BOŚ Bank na finansowanie budowy hali A i przekazał plac budowy generalnemu wykonawcy, firmie Trasko-Inwest. Pierwsze prace przy budowie kompleksu magazynowo-produkcyjnego w szczecińskiej dzielnicy Dąbie rozpoczną się jeszcze w tym roku

Inwestycja o łącznej powierzchni 64 tys. mkw. przeznaczona jest dla firm z całej Europy. Pierwsza z trzech hal - A zostanie oddana do użytku do końca kwietnia 2013 roku. Wartość całej inwestycji to 110 milionów zł, zatrudnienie znajdzie docelowo ok. 500 osób.

Obiekt przeznaczony pod logistykę, magazynowanie i produkcję, wyposażony będzie w nowoczesne rozwiązania techniczne, zapewniające możliwość wysokiego składowania. Ważnym atutem hal jest duża elastyczność modułów magazynowo - produkcyjnych już od 675 mkw.


Inwestor zapewnia, że najemcom proponowane będą elastyczne warunki najmu oraz możliwość dopasowania wynajmowanych powierzchni do indywidualnych wymagań. Podstawowym przeznaczeniem obiektów jest funkcja produkcyjna, dystrybucyjna i magazynowa oraz administracji biurowej. Oferta skierowana jest do przedsiębiorców zainteresowanych rozszerzaniem rynków zbytu i zaplecza magazynowego dla swoich towarów czy usług, w szczególności do firm z krajów Unii Europejskiej oraz Skandynawii. Komercjalizacją projektu zajmuje się firma Cushman & Wakefield, Jones Lang LaSalle oraz Colliers International, firmy posiadające międzynarodowe doświadczenie na rynku nieruchomości komercyjnych. Rozmowy z lokalnymi najemcami prowadzi Litwiniuk Property ze Szczecina.

Pierwszy z obiektów, wchodzących w skład North-West Logistic Park zostanie oddany do użytku już w I połowie 2013 r. Pozostałe magazyny będą oddawane do użytku w zależności od potrzeb przyszłych najemców.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,99

  • Śr

    3,81

  • Min

    2,99

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 10549

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane