PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Rusza Castorama w Mińsku Mazowieckim

Autor: www.dlahandlu.pl/pr 14 września 2011 11:06

Rozpoczął działalność 56. sklep sieci Castorama w Polsce. Nowy sklep znajduje się przy ulicy Warszawskiej 63B w Stojadłach, w pobliżu Mińska Mazowieckiego i skrzyżowania drogi krajowej nr 50 z E 30. Całkowita powierzchnia obiektu wynosi ok 7500 mkw., z czego 6000 mkw. stanowi hala sprzedaży.

 Na klientów czeka również parking z 220 miejscami postojowymi. Sklep jest w pełni przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych

Castorama w Mińsku Mazowieckim jest obiektem wolnostojącym, stanowiącym część centrum handlowego. W jej najbliższym otoczeniu znajduje się Carrefour, Media Expert oraz McDonald's. Dotychczas w okolicach tego miasta brakowało sklepu wielko powierzchniowego oferującego bogaty asortyment budowlano-remontowy. Najblizsza Castorama zlokalizowana była na warszawskim Targówku.

Sklep w Mińsku Mazowieckim to kolejny obiekt Castoramy, który zgodnie z nową koncepcją został podzielony na cztery sektory: budujesz, remontujesz, urządzasz i ogród - każdy w innej kolorystyce. Ponadto wyróżnia się on nową, przejrzystą nawigacją wewnątrz budynku, praktycznym sposobem ekspozycji i oznakowania towarów, dzięki czemu jest on jeszcze bardziej przyjazny klientowi.
Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7763

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane