Rusza drugi dzień debat w ramach VI Forum Rynku Spożywczego i Handlu

Autor: PTWP 6 listopada 2013 09:16

Rusza drugi dzień debat w ramach VI Forum Rynku Spożywczego i Handlu

W środę 6 listopada rozpoczyna się drugi dzień VI Forum Rynku Spożywczego i Handlu w Warszawie. To największa konferencja skierowana do sektora spożywczego i handlowego w Polsce, podczas której spotka się ponad 1000 przedstawicieli branży.

Drugi dzień konferencji poświęcony jest rynkowi handlowemu. W ramach Forum odbędzie się sześć debat tematycznych: "Handel detaliczny i hurtowy w Polsce - możliwe scenariusze rozwoju rynku"; "Forum nowych technologii. E-commerce, płatności bezgotowkowe, technologie mobilne"; "Dyskonty - wpływ formatu na handel i przemysł spożywczy w Polsce"; "Współpraca na linii dystrybucja-dostawcy. Ograniczanie strat w łańcuchu dostaw"; "Multi-channel - efektywne strategie sieci handlowych na polskim rynku" oraz "Convenience - globalny trend w Polsce".
W debatach wezmą udział prezesi i dyrektorzy największych firm i sieci handlowych w Polsce, m.in. przedstawiciele Lidl Polska, Jeronimo Martins Dystrybucja, Makro Cash & Carry, Żabki Polska, Stokrotki, Almy Market, sieci Piotr i Paweł, Ruch SA, Kaufland Polska Markety, ITM Polska, Polomarket, Kefirek. Nasymi gośćmi będą także przedstawiciele rynku spożywczego oraz analitcy i ekspeci branży handlowej i spożywczej.
Organizator konferencji - Grupa PTWP (wydawca serwisu portalspozywczy.pl oraz magazynu "Rynek Spożywczy") liczy, że VI Forum Rynku Spożywczego i Handlu stworzy szeroką platformę do debaty merytorycznej nad aktualnym stanem oraz możliwościami i kierunkami rozwoju rynku spożywczego i detalicznego w Polsce i naszym rejonie Europy.
Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    0,59

  • Śr

    0,31

  • Min

    0,14

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8659

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 697371

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane