PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

Rusza hipermarket Auchan Janki

Autor: www.dlahandlu.pl 21 maja 2015 09:12

21 maja nastąpi otwarcie nowego hipermarketu Auchan Janki. Będzie to już osiemnasty sklep, który powstaje w wyniku integracji sieci Real i Auchan, a 47. działający pod szyldem Auchan.

Sklep Auchan Janki na powierzchni 10 800 mkw. oferował będzie 50 tysięcy artykułów spożywczych i przemysłowych.

Grupa Auchan działa na świecie od ponad 50 lat, a w Polsce od 1996 roku. Jest firmą prywatną, która nie jest notowana na Giełdzie. W Polsce Auchan zarządza obecnie 47 hipermarketami. Zatrudnia 13 tysięcy pracowników.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • AnnaJank 2016-06-09 19:32:24

  Auchan w Jankach to mój ulubiony market na duże zakupy, przede wszystkim cenowo, ale mają też wszystko czego potrzebuje i duży wybór, teraz obchodzą 20 lecie i są świetne promocje.

 • Alicja 2015-06-25 18:41:01

  Karolina - z powodu jakichś nektarynek odradzasz cały sklep? Dziwne. Ja tam dosyć często robię zakupy w tym markecie i uważam wręcz odwrotnie - od zmiany z reala na auchana sklep wygląda znacznie lepiej i na warzywniaka u nich złego słowa nie mogę powiedzieć. Ceny też mają teraz naprawdę super. Wreszcie mają też fajny wybór ryb. Szkoda tylko, że nie ma wielu produktów, które wcześniej mogłam kupić jak był real :(

 • Karolina 2015-06-24 14:10:03

  Jestem zbulwersowana, ponieważ wczoraj na dziale owocowo-warzywnym były nieświeże owoce, a przede wszystkim, dosłownie zgniłe, uszkodzone nektarynki, a nad nimi oraz chcąc nie chcąc nad innymi owocami, latało mnóstwo much! Naturalnie, zniesmaczona i zawiedziona, szybko opuściłam ten dział, nie zaopatrując się w żadne warzywa oraz owoce. Uważam, że niedopuszczalna jest sprzedaż takich owoców i świadome oferowanie ich klientom. Takie owoce powinny być natychmiast zabrane z działu i wyrzucone, ponieważ wytwarza się na nich trująca pleśń, która jest bardzo niebezpieczna dla człowieka - powoduje m.in choroby układu pokarmowego.

  Widząc to zagrożenie, od razu przekazałam informację pracownikowi, który znajdował się najbliżej działu, czyli Pani obsługującej stoisko "grill", jednak jak się potem okazało, najwyraźniej z obojętnością podeszła do sprawy. Przechodziłam około 20 minut później ponownie obok spleśniałych owoców i wciąż nikt ich stamtąd nie zabrał.

  Sprzedaż takich produktów świadczy o nieprofesjonalizmie i lekceważeniu klienta i dlatego przestrzegam potencjalnych klientów przed zakupami w Auchan.

ZOBACZ WSZYSTKIE (4)

 • 10.

  JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  4,49

 • Śr

  3,34

 • Min

  2,19

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8523

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane