PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Rusza III Forum Rynku Spożywczego

Autor: portalspozywczy.pl 17 listopada 2010 15:52

Grupa PTWP SA, wydawca magazynu „Rynek Spożywczy" oraz serwisów: www.portalspozywczy.pl i www.dlahandlu.pl organizują kolejną edycję Forum Rynku Spożywczego. III Forum Rynku Spożywczego ruszy jutro, 18 listopada w Warszawie w hotelu InterContinental.

Na III Forum Rynku Spożywczego spotka się 650 przedstawicieli kadry zarządzającej najważniejszych firm sektora, producenci i przetwórcy, naukowcy oraz przedstawiciele dystrybucji i handlu.

Do udziału w debatach i dyskusjach zaprosiliśmy także parlamentarzystów, przedstawicieli rządu i organizacji branżowych, osoby mające realny wpływ na zmiany w branży spożywczej. Stworzona została szeroka platforma do debaty merytorycznej nad aktualnym stanem oraz możliwościami i kierunkami rozwoju rynku spożywczego w Polsce.

Najaktywniejszym i najbardziej dynamicznym osobistościom i firmom sektora, na zakończenie sesji inauguracyjnej Forum, uroczyście zostaną wręczone "Nagrody Rynku Spożywczego" za rok 2010 oraz po raz pierwszy, redakcje Rynku Spożywczego, portaluspozywczego.pl oraz serwisu dlahandlu.pl wspólnie z Polską Organizacją Handlu i Dystrybucji przyznają certyfikaty "Dobry produkt - wybór ekspertów".

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7781

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane