PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Rusza inwestycja Carrefour i White Star Real Estate w Bydgoszczy

Autor: dlahandlu.pl 21 stycznia 2016 12:49

Ruszyły prace projektowe przy Metropolitan Outlet Bydgoszcz – najnowszej inwestycji Carrefour i White Star Real Estate. Będzie to pierwsze centrum wyprzedażowe w mieście.

Powierzchnia najmu Metropolitan Outlet Bydgoszcz wyniesie 11 500 mkw. Centrum powstanie na miejscu obecnej galerii handlowej przy Al. Jana Pawła II. W ofercie znajdzie się ponad 60 markowych sklepów i punktów outletowych. Głównym operatorem spożywczym nowego centrum pozostanie hipermarket Carrefour, który zostanie gruntownie przebudowany i zmodernizowany.

Agentem wyłącznym odpowiedzialnym za pozyskanie najemców do Metropolitan Outlet Bydgoszcz jest międzynarodowa firma doradcza JLL oraz White Star Real Estate.

Grażyna Melibruda, dyrektor w dziale wynajmu powierzchni handlowych w JLL, informuje: „Popularność projektu i bardzo pozytywny odzew ze strony potencjalnych najemców zaowocowały rozpoczęciem prac projektowych, które w niedługim czasie pozwolą na wystąpienie o pozwolenie na budowę”.

Dariusz Drapała, development manager w White Star Real Estate, dodaje: „Informacje, jakie uzyskalismy od rozpoczęcia procesu komercjalizacji pod koniec 2015 roku, pozwoliły nam potwierdzić planowaną koncepcję i przejść do etapu związanego z projektem budowlanym.”

Otwarcie nowego obiektu zaplanowano na I połowę 2017 r.

Ronan Martin, wiceprezes zarządu Carrefour Polska ds. ekspansji i centrów handlowych, podkreśla: „Prace nad bydgoską inwestycją są intensywne i przebiegają zgodnie z przyjętym harmonogramem. Po skompletowaniu całości dokumentacji rozpoczniemy procedurę starania się o pozwolenie na budowę. Prace konstrukcyjne chcemy rozpocząć jeszcze w I półroczu 2016, aby w następnym roku powitać już pierwszych gości nowego centrum wyprzedażowego Metropolitan Outlet Bydgoszcz”.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7880

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane