Rusza kampania reklmowa piwa Žatecký Světlý Ležák

Autor: pr 11 września 2017 14:54

Marka Žatecký Světlý Ležák rozpoczyna kampanię reklamową pod hasłem „Najlepszy chmiel. Wyborne piwo.”. W 45-sekundowych spotach pokazywane jest czeskie miasteczko Žatec, od 650 lat słynące z upraw chmielu. To właśnie mocno aromatyczny žatecki chmiel jest składnikiem wyróżniającym nowe piwo.

- W naszych spotach chcieliśmy jak najwierniej odtworzyć klimat tego miejsca. Dlatego powstały one w Žatecu i zagrali w nich czescy aktorzy - amatorzy - mówi Anna Jatczak, brand manager marki. - Czesi to pogodni, bardzo przyjaźni ludzie. Naszą ekipę urzekła wspaniała, luźna atmosfera, jaką stworzyli na planie oraz klimat samego Žateca. Mam nadzieję, że poczują to także nasi konsumenci - dodaje.

Spoty będą prezentowane w głównych kanałach telewizji ogólnopolskiej i tematycznych. Za ich kreację odpowiada agencja Brainbox, a  produkcję Filmokracja Michał Bisaga. Reżyserem każdej z odsłon jest Damian Kocur, autorem zdjęć - Kacper Fertacz. Natomiast identyfikację wizualną dla marki Žatecky Svetly Leżak, jak również materiały BTL przygotowała agencja Directors, która także, wraz Semper Iratus, opracowała stronę internetową. 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    1,89

  • Śr

    1,27

  • Min

    0,87

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9476

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane