Rusza kampania sponsorska cukierków marki Goplana Torciki

Autor: pr 29 marca 2013 10:17

1 kwietnia br. startuje telewizyjna kampania sponsorska, wspierająca wprowadzenie na rynek innowacyjnych cukierków w czekoladzie marki Goplana Torciki. Spot sponsorski będzie towarzyszył emisji najpopularniejszych seriali w ogólnopolskich stacjach grupy TVP.

Celem kampanii jest zaprezentowanie Torcików, nowych cukierków w czekoladzie marki Goplana, jedynych na rynku z oryginalnym trójwarstwowym przekrojem. Billboard sponsorski podkreśla wyjątkowe atrybuty produktu: warstwowe wnętrza, unikatowe połączenia smakowe, zróżnicowaną teksturę mas oraz szlachetną czekoladę. Ośmiosekundowe spoty prezentują Goplanę jako markę, oferującą atrakcyjny i unikalny produkt na rynku, która rozszerza swoją ofertę w segmencie cukierków w czekoladzie.

Działania obejmują emisję spotów sponsorskich w stacjach ogólnopolskich TVP1, TVP2 oraz TVP Seriale. Billboardy będą emitowane bezpośrednio przed i po emisji popularnych seriali o wielomilionowej widowni w paśmie Prime Time. Torciki marki Goplana będą towarzyszyły takim programom, jak: M Jak Miłość, Na dobre i na złe, Barwy szczęścia, Ojciec Mateusz i Wszystko przed nami. Kreację kampanii przygotowało studio EFEKTURA Sp. z o.o. Za planowanie i zakup mediów odpowiada Universal McCann.

Jako wsparcie kampanii zaplanowano degustacje oraz ekspozycje i promocje cenowe w sieciach handlowych kanału nowoczesnego i tradycyjnego oraz działania PR.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    6,26

  • Śr

    4,23

  • Min

    3,49

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8799

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane