PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Rusza Kaufland w Żywcu. Będzie pierwszym marketem sieci wykorzystującym ekologiczne rozwiązania

Autor: www.dlahandlu.pl 3 października 2012 14:40

W czwartek 4 października zostanie otwarty nowy sklep sieci Kaufland w Żywcu przy ulicy Jana Pawła II 7. Będzie to już 158. market sieci Kaufland w Polsce i 24. w województwie śląskim.

Otwarcie sklepu Kaufland w Żywcu jest dla tego miasta jedną z największych inwestycji w ostatnim czasie. W markecie zatrudnienie znalazło blisko 100 osób. Sklep ma powierzchnię ponad 3000 mkw. W obiekcie znajduje się 12 kas. Dla klientów sklepu przygotowanych jest 220 miejsc parkingowych.

Dodatkową ofertę Kauflandu w Żywcu wzbogacą punkty usługowo-handlowe, zlokalizowane w pasażu marketu. Ich powierzchnia sprzedaży wynosi 269 mkw. Swoje usługi i produkty oferować będą salon prasowy, piekarnia, cukiernia, sklep mięsny, apteka, kantor, punkt dorabiania kluczy oraz mała gastronomia. Na terenie sklepu Kaufland dostępny będzie również bankomat.

 


Kaufland w Żywcu jest pierwszym marketem tej sieci, w którym wykorzystane będą nowatorskiei przyjazne środowisku sposoby ogrzewania. Przede wszystkim zrezygnowano z kotłowni, stawiając na nowoczesność i ekologię. Oznacza to, że ciepło potrzebne do ogrzania marketu uzyskuje się dzięki odzyskowi z instalacji chłodniczej i pompie ciepła. Uzyskane ciepło wykorzystuje się do ogrzewania marketu i pomieszczeń socjalnych w okresie zimy.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7763

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane