Rusza kolejna edycja "Inwestora bez granic"! Zapraszamy do zgłaszania kandydatur

Autor: PTWP 8 grudnia 2017 12:06

Zagraniczni inwestorzy w Polsce i polskie firmy z międzynarodowymi sukcesami zostaną wyróżnione w ramach Europejskiego Kongresu Gospodarczego (EEC). Rozpoczyna się druga edycja konkursu. Laureatów poznamy w maju przyszłego roku.

Propagowanie wzorcowych relacji między inwestorem, rynkiem i administracją – partnerskich i przejrzystych, opartych na zaufaniu i odpowiedzialności – to główny cel rankingu organizowanego po raz drugi przez Grupę PTWP – organizatora Kongresu i wydawcę portalu WNP.PL oraz Magazynu Gospodarczego Nowy Przemysł.

W gronie ubiegłorocznych laureatów znalazły się mocno osadzone w polskiej gospodarce podmioty sektora energii, chemii, nowych technologii, handlu, przemysłu spożywczego i maszynowego.

Ze względu na duże zainteresowanie tym projektem organizator postanowił go kontynuować – również w ramach dziesiątej jubileuszowej edycji EEC (14-16 maj 2018). Zachowana zostanie formuła wyłaniania laureatów i kryteria oceny. 

W odniesieniu do inwestorów zagranicznych w Polsce chodzi o inwestycje dające rozwojowy impuls, budujące sieć kooperacji. Promowani będą inwestorzy wiążący z polskim rynkiem swoje długoletnie strategie – dbający o jakość miejsc pracy, inwestujący w innowacyjność. Drugą piątkę laureatów stanowić będą polscy inwestorzy realizujący skuteczne strategie ekspansji zagranicznej, inwestujący na obcych rynkach, budujące markę Polski w świecie. 

Na etapie nominacji organizatora wesprą partnerzy projektu – osoby i podmioty reprezentujące środowisko biznesu i samorządu gospodarczego (izby polsko-zagranicznej współpracy gospodarczej), a także agencje i instytucje rządowe zaangażowane w pozyskiwanie inwestorów oraz wspierające polską ekspansję gospodarczą za granicą. 

Projekt ma jednak charakter otwarty – rozszerzona pula nominowanych firm wraz z uzasadnieniami sprawi, że grono laureatów będzie ciekawsze i bardziej reprezentatywne. 

Zapraszamy do kontaktu z organizatorem: agnieszka.kolodziej@ptwp.pl. Na kandydatury wraz z krótkim uzasadnieniem czekamy do końca stycznia 2018 r. 

Po zamknięciu listy nominowanych zostanie ona poddana ocenie Rady Konsultacyjnej złożonej z ekspertów i autorytetów w dziedzinie ekonomii.

Dziesięciu laureatów zaprezentuje się w trakcie uroczystej gali wręczenia tytułów „Inwestora bez granic” – na zakończenie pierwszego dnia X Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach (14-16 maja 2018 r.).

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    6,99

  • Śr

    5,29

  • Min

    3,69

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8198

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane